Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hihetek a negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek a negatív tesztnek?

Figyelt kérdés
November December kimaradt havik utàn csinàltam 2 tesztet negatívak lettek...januàr 4.megjött szokàsos volt semmi furàt nem tapasztaltam...aztàn jan.28àn ismét megjött..felesleges volt de csinàltam még egy tesztet az is negatív lett...2 menstruàció egy hónapban? Ez is rendes mint amilyen szokott lenni..ez most akkor mi? Orvoshoz jövhét szerdàn tudok menni akkor rendel és addigra el is múlik..!!??
2015. febr. 1. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,hihetsz!
2015. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

január 4 és 28 között 24 nap telt el,végülis majdnem normális időben jött meg,csak picivel előbb.


Ha nem is múlna el,nyugodtan menj el orvoshoz,ő elmondja,amit lehet.

2015. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így hihetsz neki, DE! A tesztekre két szabály vonatkozik:

- Negatív lehet téves

- Pozitív SOSEM téves


Tehát ha van 10 teszted, ugyanaz a márka és fajta, és 10-ből csak 1 azt mondja terhes vagy, akkor az vagy.

2015. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) hàt mehetnèk de ki akarom magam vizsgàltatni mert ez nàlam havi szinten probléma..hol megjön rendesen hol kimaradnak hónapok..eddig nem csinàltak vele semmit az volt a vàlasz majd beàll...de 22évesen még mindig nem:( azért akkor megyel el mert itt elküldenek ha menszesz alatt mész el kivéve ha spiràlt rakatsz fel...én is úgy gondolom hogy azért negatív az negatív de sok olyat olvastam,hogy terhesség alatt is volt menstruàció nőknél...
2015. febr. 1. 14:13
 5/6 A kérdező kommentje:
X-epil volt az összes..
2015. febr. 1. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
kérj ultrahangot a dokinál, hogy megnézze minden rendben van-e!
2015. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!