Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasimmal pettingeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal pettingeltünk, aztán kb 5percig csináltuk gumi nélkül, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A pasimmal játszadoztunk piciit èn lecumiztam ès vertem neki èlvezèsig.(zsepibe) ő pedig kinyalt engem ès megujjazott. Nem volt nállunk gumi.. tehát anèlkül kb 5percig csináltuk, ès el sem ment.. Lehetek terhes??FONTOS, KÈRLEK ÈRTELMES, GYORS VÁLASZT ADJATOK!

2015. jan. 28. 17:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lehetsz, még ha viszonylag kicsi is az esélye, mert az előváladéktól valóban teherbe lehet esni, mivel tartalmazhat életképes spermiumokat.


Így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, csak ők akkor már házasok voltak, és az első meglepetés után tudak örülni a picurnak, mert pár éven belül amúgy is szerettek volna majd gyereket.


Hasonló kéréseknél jónéhányszor leírták ezen a fórumon férfiak és nők egyaránt, hogy az ő gyerekük is megszakított közösülés mellett fogant (még emlékszem egy hölgyre, akinek egyből ikrek sikeredtek).


Ha fontos, hogy ne legyél terhes, akkor ez nem biztonságos védekezés, és ezt szerintem te is tudod.


A terhességi teszt kb. két héttel a fogantatás után mutatja ki a terhességet, vagy max. ennél pár nappal korábban, ha az átlagosnál korábban kezdődött a beágyazódás és így a HCG hormon termelődése is (aminek a kimutatásán alapulnak a tesztek).


Ha nem akartok még sem babát, és nem egy abortuszt sem annak minden testi-lelki következményével, akkor legyetek felelősségteljesebbek, és védekezzetek megbízható módszerrel.

2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
OMG!! csak értelmes embernek lehet értelmes választ adni- a gumi olcsóbb, mint az abortusz, nem? ha nem akar a pasi gumit húzni, akkor nincs szex, ennyi- mondd meg neki.
2015. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Elővaladektol kicsi az esely a terhessegre 10bol 1 de igy hogy elotte elment siman maradhatott a rajta vagy benne sperma es 5 perc pobt leeg ahoz h ami bennt maradt az kilokodjon beled....
2015. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hat addig cumiztam es vertem enki amig el nem ment.. Azutan egy orara kb akkor tette belem."

Ez viszont nagyon megnöveli a terhesség kockázatát. Ugyanis az előző ejakulációból még kellően sok sperma maradt az ondóvezetékében, sőt! ahogy előttem írták, ha nem mosta meg, akkor a makkján is, ami egyből beléd is került.

Nem tudom, hogy pisilt-e utána, ha igen, az némiképp csökkenti a teherbe esés kockázatát, hiszen legalább a húgycsőből kimosta a spermákat, de még akkor is az ondóvezetékben jócskán maradt.


De most komolyan... oké, hogy fiatal vagy, felelőtlen, naiv és buta, de ennyire? Elélvezett, és utána nem sokkal engeded, hogy gumi nélkül betegye? Nem gondoltál akkor semmire?

2015. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy ha élvezted, és hogy a srác bírta öt percig.
2015. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!