Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasimmal pettingeltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal pettingeltünk, aztán kb 5percig csináltuk gumi nélkül, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A pasimmal játszadoztunk piciit èn lecumiztam ès vertem neki èlvezèsig.(zsepibe) ő pedig kinyalt engem ès megujjazott. Nem volt nállunk gumi.. tehát anèlkül kb 5percig csináltuk, ès el sem ment.. Lehetek terhes??FONTOS, KÈRLEK ÈRTELMES, GYORS VÁLASZT ADJATOK!

2015. jan. 28. 17:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hat elősször csak pettingnek indult., aztán tett be egy 5percig csinaltuk
2015. jan. 28. 18:13
 12/25 anonim ***** válasza:
Gyereket nevezzétek el utánam! Legyen a neve Zoltán, akár fiú akár lány :D
2015. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem. A teszt csak 1 de inkább 2-3 hét múlva mutat biztosat! 1-3 nap múlva semmiképpen. Ha kimutatná 1 nappal a szex után, akkor senki nem idegeskedne a védekezésen annyit -.-
2015. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor persze minden nagyon sietős, meg nagyon fontos, igaz? Akkor, amikor engedted, hogy betegye, miért nem volt ez ennyire égető probléma, hmm?

Na, ezért nem kéne 13 évesen szexelni. (Kb. azon az agyi szinten vagytok, sőt...)

A képlet egyszerű: ha nincs gumi, nincs szex. Nem "csak 5 percig", meg "csak egy kicsit", meg hasonló baromságok, hanem abszolúte nincs. Ha meg annyira ostoba vagy, hogy mégis megdugatod magad gumi nélkül, akkor utána ne hisztizz meg pánikolj, hanem higgadtan vedd tudomásul, hogy lehet, édesanyád hamarosan nagymama lesz.


Az esély nem túl sok, talán 2-3% körüli, vagy még annyi sincs. De tudod, amikor majd jövő ilyenkor tolod a babakocsiban a kisbabát, akkor nem sok vigaszt jelent majd, hogy te csak az a 2-3% voltál.

2015. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egyébként nem teljesen világos, először élvezésig cumiztad, és utána dugtatok 5 percet, vagy élvezés előtt?
2015. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kismamának!
2015. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hat addig cumiztam es vertem enki amig el nem ment.. Azutan egy orara kb akkor tette belem.
2015. jan. 28. 21:13
 18/25 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz, mert az ondóvezetékben volt még sperma simán, és a makkján is, ha csak nem mosakodott meg alaposan, mielőtt megdugott. Szóval simán belédkerült, úgyhogy ez már csak a szerencsén múlik, hogy lesz e baba vagy sem.
2015. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
igen úgy 14 nap múlva a teszt kimutatja
2015. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok ! Ön terhes !

Kérem legközelebb figyeljen oda, hogy ne szülessenek olyan "véletlen balesetek" mint Ön.

2015. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!