Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási mód...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási mód lehet számunkra a megfelelő?

Figyelt kérdés

Hormonális fogamzásgátló kilőve, trombózisom volt, hüvelygyűrűt sem használhatok.

A szülések óta a hüvelyem és a méhszájam katasztrofális állapotban van, a pesszárium nem illeszkedik megfelelően (előtte bevált). A doki is megpróbálta feltenni, hogy lássa, hogy mi a baj, de végül feladta.

Spirált is próbáltam, de méhgyulladásom lett, a doki letiltott arról is.

Óvszer jó lenne, de sajnos a férjemnek kisebb méret kellene, ami viszont azért problémás mert azoknak az átmérője is kisebb, neki pedig az normál méretű. A normál méretű mindig óvszer mindig lecsúszik róla. Tudtok esetleg olyan márkát ajánlani, ami jó lenne?


Már mi sem tudjuk eldönteni, hogy nevetséges vagy inkább siralmas a helyzet. Most a Pharmatex tablettát próbáljuk kombinálni a megszakítással, de így olyan lutrinak tűnik a dolog. Még szeretnénk babát, de nem most. Később tudom, hogy az lesz a legjobb, ha elköttetem magam, de most csak egy 2-3 éves időszakra kellene áthidaló megoldás.


2015. jan. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvszer a megoldás, ha jó az átmérője, akkor hosszra is jónak kell lennie. Ha lecsúszik, akkor kisebb átmérőjű kell.
2015. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az óvszernél miért probléma az, hogy hosszú az óvszer, ha az átmérője jó. Az óvszereket elég hosszúra csinálják, ha teljesen kitekeri az ember, szerintem van vagy 25 centi.

Egyszerűen addig kell letekerni, ameddig kell (a pénisz tövéig).


Megszakítással együtt egyébként a Pharmatex is elég megbízható (megszakítás nélkül nem).

2015. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki többfajta óvszer márkát. Lehet, hogy sokra az van írva x mm, de a valóságban nagyon nem. Pl talán a durex meg a lifestyle ugyanolyan átmérőnek van hirdetve ehhez képest párom a lifestyle-t nem bírta magára erőltetni, a durex meg szorított. A kisebbnek hirdetett masculan meg teljesen tökéletes volt. (hasra ütésre mondtam márkákat, sajna már nem emlékszem a két rosszra)


A hossz pedig tényleg nem befolyásoló tényező. Nem kell teljesen letekerni, ez a jó az óvszerekben, ha az átmérő jó univerzális hosszra.

2015. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bemész a szexshopba és ott van 500 féle óvszer különböző méretekben. Nem szégyen ott venni, olcsóbb is és jobbak is vannak ott.

2015. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Az óvszerrel az a baj, hogy az átmérőre hiába jó, ha gyakorlatilag alig van ami megtartja. A férjem péniszének a hossza és az átmérője kb ugyanakkora. Mozgás során mindig lecsúszik róla.

Eddig is szexshopban vettük az óvszert, de ott mondták, hogy ilyen jellegű óvszerük nincs illetve még nem is találkoztak ilyen problémával.

2015. febr. 2. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az óvszer jó megoldás, vagy szexshopból, vagy próbáljátok ki a Durex Ultra Thin-t, ami a legvékonyabb óvszerük és állítólag pontosan ugyanakkora méretű, mint a legtöbb Durex, viszont a gyakorlatban sokkal kisebb. Nemrég kipróbáltuk a párommal és a feléig alig ment le, pedig ő nagy méretekkel rendelkezik. De egyébként azt mondta, hogy nagyon jó anyagból van, tényleg nagyon vékony, sokkal többet érzett, csak épp nem volt rá jó.
2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!