Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden antibiotikum üti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden antibiotikum üti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
én Akil duot szedtem és nem mondta az orvos hogy hatással lenne, rá de tudja, hogy szedem a fogamzásgátlót... de mikor együtt voltam a párommal nem élvezett belém, félhetek szerintetek vagy mi lesz?

2015. jan. 27. 05:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Kb 1 honapja is szedtem nem volt semmi tőle ugyan úgy megjött, de most tegnap kellett volna megjönnie de nem jött meg.

Késhet a fogamzásgátló szedése közben vagyis hétfőn kellett volna megjönnje de nem jött meg attol megjöhetebbe a 7 napban?

4 levéllel szedtem be eddig

2015. jan. 27. 06:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írtad le a gyógyszer nevét? Mert nekem semmit se dobott ki rá a google. Egyébként van annak a drága antibiotikumnak betegtájékoztatója. Abban szerepel, hogy hatással van-e rá, illetve a hatóanyaga, ami viszont a fogamzásgátló tájékoztatóján szerepel, hogy üti-e vagy sem. Amúgy közben megtaláltam, Aktil duot szedtél és amoxicillin van benne. Nem írja a tájékoztató, és általában a ciklosporinokat említik, szóval ha mákod van, akkor csak simán a betegség+antibiotikum miatt késik. De egyébként ilyenkor miért nem lehet rákérdezni, hogy biztos? Az orvos se mindenható, elfelejtheti vagy magától értetődőnek gondolhatja ha nem most kezdted szedni, hogy ismered az "eljárást". Plusz gondolom megterhelő 2 hétig óvszert használni a biztonság kedvéért. Főleg, hogy az antibiotikumtól az emberek jelentős részének megy a hasa, tehát a tabletta sem szívódik fel, vagyis máris megvan miért nem hat, mégha maga a hatóanyag nem is befolyásolja.
2015. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mért flegmázol mikor normálisan megkérdeztem..

Képzeld nem ment a hasam.

Nem tudhatok én se mindent mint ahogyan írtad hogy az orvos se az. Látod.. Senki se az..

2015. jan. 27. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért flegmázok, mert:


1. te vagy kb. az ezredik kérdező ugyanezzel a kérdéssel, ha használnád a keresőt rájöttél volna a válaszra kérdés feltétel nélkül.

2. rosszul írtad le az antibiotikum nevét, így nem, nem kérdeztél normálisan.

3. valaha elolvastál egy gyógyszerhez mellékelt betegtájékoztatót is?

2015. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hülyékkel nem vitatkozok:)

Hajnalban irtam ki azt a szart és este megyek haza remélem nem halsz bele a hülyeségedbe.. Képzeld olvastam betegtályékoztatást

2015. jan. 27. 12:03
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2015. jan. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!