Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem bírja a gumit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bírja a gumit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még soha nem használt gumit, én meg anélkül nem vagyok hajlandó de mivel szeret engem így a kedvemért úgy döntött használni fog. Abban a pillanatban amikor feltette, le is lankadt neki. Próbálkoztunk újra felállítani de nem sikerült, ráadásul utána kb 10 percig még vakarózott tőle és panaszkodott, hogy kényelmetlen/szorítja. Méretproblémára és latexallergiára gyanakszom, a báránybőrből készült gumi megoldás lehet mindkét problémára? Azt hallottam, hogy kényelmes is.18/L

2015. jan. 17. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Én sem bírom, ugyanez a gond, azaz lankadás a gumitól...

Szóval van ilyen, Üdv a klubban (a barátodnak).

2015. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én épphogy jobban leszek a gumitol, neki mennyire érzékeny a makkja? Ettől is függ...
2015. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akarsz szedni gyógyszert?

vagy más fogamzásgátlási módszert?

2015. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. Kommentelő: hát mihez képest?

3. Kommentelő: nem szeretnék mert egyrészt drága, másrészt a barátnőm is úgy született hogy az anyuja tabit szedett, szóval nem bízom az ilyenekben :/

2015. jan. 17. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Drága? van 2-3 ezerért is tabletta 3 hónapra.. az óvszer drágább hidd el..
2015. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az tényleg nem vészes, azt hittem drágább, de ez még nem változtat azon, hogy nem bízom az ilyenekben :S
2015. jan. 17. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát keressen akkor mást ... Vagy gyakoroljon gumiba otthon egyedül is,meg veled is és menni fog!Meg lehet szokni :) Gumival is élvezetes,csak nem elég kitartó a barátod. Fontos, h jó méretet találjon óvszerben.
2015. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. ismerős helyzet.

Gondolom a tabletta nem játszik, mert ellenzed.



Egyébként bár úgy tűnik, az ő hibája, de azt kell mondanom ez főleg a te sarad. Próbáld meg valahogy kikapcsolni az agyát, ellazítani, a gumit gyorsan, profin de ugyanakkor erotikusan feladni rá (ne ő szenvedjen vele apillanat hevében), és akkor menni fog.


Ha nagyon sokszor nem jön össze, akkor szegény srác már annyira frusztrált lesz, hogy már csakazértse, ezért ilyenkor én mégis azt tudnám ajánlani, hogy kegy rövid ideig szedj tablettát és fokozatosan álljatok át a gumira.

Mert ha már megvan a közös összhang, sokkal könnyebb átállni gumira, mint rögtön a kezdetkor, mert az gyakran felsülést eredményez.


A latex allergia is lehetséges, bár ami nálatok van, inkább lelki tünet. A latex allergia ellen egyébként van latexmentes óvszer, drogériában is lehet kapni.

2015. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gumival védekezés útján nagyobb az esés a teherbeesésre mint a tablettával.(persze ha helyesen alkalmazzák)Én is úgy születtem, hogy fogamzásgátlót szedett édesanyám, viszont Ő neki egy másik gyógyszer zavart be, ha normálisan alkalmazod ha gyógyszert írnak fel betegségre mondod neki, hogy szedsz fogamzásgátlót pár EZRELÉK igen EZRELÉKET írtam lehet rá az esély. De hallottam ilyet én is, a nőgyógyász annyit mondott: "Gratulálok annak a pár ezreléknek"
2015. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esély*
2015. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!