Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van velem? Lehet a napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Lehet a napi felüléstől?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek mert mindig rendszertelen a mensim, még van 1 heti adag tabi de a "szünetben" is mindig az 5.napon jön meg, ma viszont ilyen barnás folyásom volt.(szokott lenni ritkán mensi előtt de akkor egyből meg is jön) mitől lehet ez,suli orvos vizsgált ma nyomkodta a hasam lehet attól hogy erősen nyomkodta?!
2015. jan. 5. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
az lehet kula volt :DDDDDD
2015. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te is értelmes vagy... Le a kalappal-.-'
2015. jan. 5. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy a menstruációd "szabályozása" miatt szedsz gyógyszert?

Ezért teljesen fölösleges. Mellékesen ez csak művi ciklus, nem rendes. Az igazi az, mikor nem szedsz gyógyszert. A nevében is benne van FOGAMZÁSGÁTLÓ!! Élsz nemi életet? Ha nem, akkor minek mérgezed magad fölöslegesen?

Főleg azért kérdezem, mert ilyen idióta kérdést tettél fel.

Az orvosnak semmi köze ehhez. Azért volt, mert meg kell jönnie és jelezte a szervezeted ezt.

2015. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen élek némi életét,azért írtam hogy azért szedem mert azért írtam fel az orvos...eddig nem szedtem...2 éve szedem és nem volt még ilyen...kört nem írok...van egy 4 éves kisfiam tanulok,dolgozok mellette...
2015. jan. 5. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
felfáztál esetleg ...
2015. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Telefonról vok,bocs a hibákért,automatikusan írta
2015. jan. 5. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, kérdezd meg a nőgyógyászodat! Ő biztos 100%-kal jobban tudja, mint mi itt!
2015. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felfázás,ciszta,terhesség
2015. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3asnak is sok esze van... Képzeld nekem is volt olyan, hogy évekig megjött rendesen, aztán bamm, egyik napról a másikra 2hetente megjött... hidd el nem nagy élvezet, és van akinek igenis felírják a gyógyszert arra, hogy ezt szabályozni tudja... szerintem te is megkérdeznéd mit lehet tenni, ha a 4 hétből kettőt folyamatosan véreznél....
2015. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Igen, megkérdezném egyenesen a Nőgyógyászomtól, az lenne az első utam, és nem a GYK!

2015. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!