Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? El kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? El kellett volna kezdenem új fogamzásgátló szedését, de nem jön meg.

Figyelt kérdés
4éve szedek fogamzásgátlót, de most egy hónapja nem szedek. Az orvos új fajtát írt fel, a menstruációm első napján kellene bevennem, de késik már több napja nem jött meg, azt olvastam hogy ki is maradhat akár több hónapra is. (terhes nem vagyok) kérlek segítsetek és kíméljenek a negatív válaszolók. Köszönöm előre is!
2015. jan. 4. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem szedsz, előfordulhat a késés. Mit ír a betegtájékoztató? Szerintem várd meg, míg megjön, abból nem lehet baj.
2015. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CptTomato ***** válasza:
Hívd fel a dokit... de tabletta mellett normális,hogy kimarad néha, amennyire tudom mert nem első kézből beszélek.
2015. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán beszedtem, annyi hogy ilyenkor többet kell várni, mire hat.
2015. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nufnuf válasza:

Várj még egy kicsit.

Nőgyógyász rásegíthet arra, hogy megjöjjön. Anyukámnak sem jött meg bogyószedés után, aztán az orvos adott neki valamit amitől levált a hártya és beindult a vérzés.Biztos, hogy van benne valamennyi hormon és lehet hogy utána meg ismét szüneteltetni kell a bogyó szedést emiatt, de ez nem 100% ezt csak én gondolom. Orvossal konzultálj erről, ha huzamosabb ideig nem jön meg.

2015. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!