Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehet baj, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet baj, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon parázós vagyok sajnos,ezzel kezdeném...

Szóval dec. 19-én megjött, 26-án múlt el. 27-én találkoztam a barátommal, petting volt csak, de végül a mellemre ment el, amit ő fejezett be magának. És aztán egy jó fél óra-óra simi-ölelgetés után meg megujjazott.

Így leírva butaságnak tűnik, hogy ennyitől terhes legyek, csak eddig úgy volt mindig, hogy ha orál volt, le is nyeltem, ő csak hozzám nyúlt, "tisztább" helyzet volt...

Én meg nagyon parázok, szeretnék kezdeni fog.gátlót szedni, de attól is félek, hogy mi van,ha nem hat, stb..


Szóval légyszi, nyugtassatok meg, hogy a mostani akcióból nem lehet baj, mert nekem észérvekkel nem sikerült meggyőzni magam:/

köszi:)

18l



2015. jan. 3. 23:58
 1/6 RRR ***** válasza:

nem lehet

a tabi is ok,ha nődoki írja fel

nyugi

2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi, de 18 éves vagy. Illene tudnod az ilyen dolgokat...

Először is nem értem a kérdést. Mitől lennél terhes? Az ujjától? Tudniillik ez nem így működik.

2015. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem nem tudatlan, csak túlságosan szorongó.
2015. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi emberek:)

nem az ujjától, persze, csak ha esetleg ragadt rá valami, amikor befejezte magának...és az is megvan, hogy letörölte, takaróba, máshova, megszáradt, nem is volt termékeny napom, tudom én ezeket...csak mégis, nem tudom megmagyarázni, miért aggódok, talán tényleg a szorongás írja le a legjobban ezt az érzést..

2015. jan. 4. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

levegőn már elhal a spermium,szóval nem lesz baj


máskor kézmosás

2015. jan. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyomj egy ananászt a pinádba
2015. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!