Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok vagy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy csak a hormonok miatt van?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm nov. 23 án volt,6 napos volt. Elötte lévő héten 17- én bevettem egy escapelle nevű tablettát.A barátommal 30án,9,10 én és 14 én is együtt voltunk. 15én megdagadtak a melleim és kirajzolódtak rajta az erek, más tünetem nem volt kis hasfájás.17 én szintén bevettem egy esemény utánit ella one, azóta nagyon furcsán érzem magam, orvosnál 18án voltam, szerinte a hormonok miatt van minden. 19én pedig pecsételő vérzésem kezdődött, ami kissé barna színű, még mindig tart és egyre erősödik. 25 én kéne megjönnie, tesztet ma csináltam negatív lett, de nem tudom eldönteni, hogy ez most a gyógyszer miatt van, vagy pedig terhes lehetek.A melleim már kevésbé feszülnek, de még mindig aggódom.
2014. dec. 20. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz... úgy bezavartad a szervezeted a tabikkal, hogy nem mostanság fog helyrebillenni a hormonháztartásod. Ami nagy felelőtlenség. oké, hogy egyszer kell az esemény utáni...de hogy egymás után kétszer...ne haragudj, de nem ártana védekezni.
2014. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy honapon belul ket esemenyutani? Mit csinaltok ti?!
2014. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megszakítással és gumival védekeztünk, de nem éreztem elég megbízhatónak, november végén írattam fel fogamzásgátlót, de sajnos még várnom kell. Meg sokszor gumi kiszakad, vagy nem elég több csomag 1 estére.
2014. dec. 20. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel rendszeres a szexuális életed,és volt valamikor megszakítás,így érdemes lenne hó végén is tesztelned.


A pecsételő vérzésed valószínű a menstruációd,ami azért kevéske,mert múlt hónapban escapelle-t vettél be.


Tehát a lényeg: most ha hó végéig nem szexelsz,akkor hó végén is tesztelj,kb 28-án legkorábban.


Amit végeztél tesztet,az a 14-ére nem vonatkozik,sem a dec.10-ei aktusra,csak az azelőttiekre.


A melled feszülhet a hormonoktól is,escapelle miatt is,stressz miatt is.


A mellbimbó elsütétedése,és a mellbimbó udvar sötétedése többhetes terhesen van.

2014. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne is kezdjem szedni a fogamzàsgàtlòt a vérzés alatt? Az orvos azt mondta a menses 5 dik napjàn szedjem be. Bàr nem tudom, hogy ez a pecsételö vérzés annsk szàmìt e
2014. dec. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!