Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Laurinát? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Laurinát? Nem lehet kapni a gyógyszertárakban 21x3-as adagot, ismer valaki egy gyógyszertárat Budapesten, ahol mostanában lehetett kapni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 09:31
 1/7 anonim válasza:

Elvileg ha épp nincs nekik készleten akkor rendelnek. Nálunk legalább is így megy. Eddig egyszer fordult elő hogy mentem volna gyógyszerért és mondták hogy nem tudnak adni, de megrendelték és másnap mehettem is érte.

Szerintem bármelyik gyógyszertárnak kötelessége lenne megrendelni, ha épp nincs náluk.

2014. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor nem fogalmaztam világosan, nem az a baj, hogy nem rendelnek, mert nálam is ez volt, sosem volt bent a gyógyszertárban, másnap rendeltek, és mentem érte. most viszont rendelni sem tudnak 21*3-ast, mert nincs raktáron sehol. csak 1*21-es, azt rendeltek is nekem, de ha már lejár most decemberben vagy januárban akkor cseszhetem.. :(
2014. dec. 18. 09:42
 3/7 anonim válasza:
Akkor így csak az a megoldás maradt hogy havonta újat rendelsz vagy egyszerre hármat viszel haza. Nem Budapesten lakok így ötletet gyógszertárra nem tudok adni neked. :/
2014. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj el 2 különböző gyógyszertárba és vedd meg egyenként.


Hiába van a recepteden 3 havi adag,a gyógyszertáros ráírja a receptedre, hogy 1 havit már kiváltottál,és márcsak 2-őt válthatsz ki.


Nekem volt, hogy 3 különböző helyen vásároltam meg őket és TÁDÁÁÁÁ VOÁLÁ.

2014. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak annyi, ha tudsz telefonálni,akkor telefonálj be gyógyszertárakba,pl amelyik kerületben laksz.Hívj fel 3-at és kérdezd meg van-e náluk...
2014. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bensdorp ***** válasza:
Gyógyszerész vagyok, közforgalmú gyógyszertárban dolgozom, és Laurinát szedek. A következő a helyzet: eddig csak 3 havi Laurina volt forgalomban, de valamilyen ismeretlen oknál fogva leálltak a gyártásával (több mint valószínű, hogy csak átmenetileg). Az utolsó 3 havi kiszerelésű sarzsok 2015. januári lejáratúak, szóval az országban már sehol nem fogsz találni felhasználható 3 havit. 1-2 hónapja jelent meg az 1 havi a forgalomban, ezek mind frissek, 2017-es lejáratúak. Egy ideig sajnos csak ilyet tudsz kiváltani, így egy kicsit drágább. Nincs mit tenni, csak várni türelmesen, és kérdezgetni a gyógyszerészeket/asszisztenseket, hogy beszerezhető-e már.
2014. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat.

Utolsó: köszönöm szépen az infót. Ezt csináltam, vettem 3 db 21 adagosat, ezek 2017ig jók tényleg. Sajnos így tényleg drágább volt 1500 ft-tal, de még inkább megéri ezt, mint csak emiatt gyógyszert váltani. Remélem hogy gyorsan elkezdik megint gyártani a 3x21-est, nem is értem miért álltak le vele.

2014. dec. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!