Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismer valaki valami nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki valami nagyon ütős fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Olyat ami nagyon erős és tuti nem lesz baba mellette. Az sem érdekel, ha rosszul leszek tőle vagy ilyesmi, csak védjen normálisan.
2013. máj. 22. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy buli lesz, mi? ;)


Azthittem ez úgy működik, hogy elmegy a nő a nőgyógyászhoz, aki megvizsgálja, és felírja a megfelelő készítményt. Ha rosszul lesz valaki tőle akkor vissza kell menni, mert az a tabletta nem jó.

2013. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem így megy, hogy majd te kiválasztod, hogy mit akarsz szedni. Meg amúgy sincs olyan, hogy "nagyon ütős". Majd ha lesz annyi eszed, hogy nőgyógyászhoz mész felíratni, és nem állatorvoshoz, akkor majd a doki eldönti, hogy milyet ír fel neked!
2013. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt annyi eszem, hogy nődokival írassam fel nyugi. Csakhogy terhes lettem mellette...
2013. máj. 22. 13:41
 4/14 anonim válasza:
Az önmegtartóztatás a legjobb módszer arra, hogy valaki 100% ne essen teherbe. Minden egyéb esetben van picike esély. Dokihoz érdemes menni ő ad bogyót általában jók. Az óvszer is jó, extra vastag és spermicides(sperma ölő). Ennél biztosabbat nem tudok mondani. Esetleg még azt is figyelembe veheted, hogy ne peteéréskor legyetek együtt. (ne 13-16 napon)
2013. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Az óvszer szerintem nagyon hatásos!
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is olvass és művelődj és utána tegyél fel ilyen jellegű kérdést!

NINCS olyan fogamzásgátló a világon, ami 100 százalékos biztonságot nyújt! De bármilyen fogamzásgátlót szed az ember, ha minden előírást betart, ami a tájékoztatón rajta szerepel, akkor baromi ritka, hogy besikerül a gyerek. Nem a hatóanyagon vagy a gyógyszer erősségén múlik, hanem inkább arról, hogy kerülni kell vagy tenni az olyan hatások ellen, ami gyengíti a hatását.

Meg amúgy nem hiszem, hogy megérné májelégtelenségben vagy trombózisban meghalni tizenévesen vagy huszonévesen, csak azért, mert valaki ennyire nem akar gyereket.

Ha nem akarsz gyereket, akkor semmilyen módon ne élj nemi életet! Vagy szedj gyógyszert, használj gumit, de szakítsátok is meg! Na az is azért elég tuti.:)

Én az életem során eddig összesen 6 évig szedtem és szedek most is fogamzásgátlót és egyszer sem estem teherbe nem tervezetten. Egyszer voltam terhes és szültem gyereket, viszont akkor semmivel nem védekeztem, de még úgy is 7 hónapig tartott teherbe esni. De amíg gumival védekeztem, az is volt egy pár év, egyszer sem szakadt ki.

2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
KALAPÁCS VAGY FŰRÉSZ
2013. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 pinkpancser ***** válasza:
Nyeld le és kész! Akkor tuti nem leszel terhes.
2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aszpirin!! Lábad közé szorítos és szét nem rakod a lábaid!
2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ha mellette lettél terhes akkor az abortuszt fizeti a gyógyszer gyártója... utána elmész dokihoz és ő tudni fogja milyenre van szükséged ez baromság...
2013. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!