Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért annyira elterjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elterjedt manapság a fogamzásgátló tabletta használata? Szinte már "ufo", aki nem szed.

Figyelt kérdés

Szóval manapság már szinte minden nő szed, akit ismerek és még nekik kerekedik el a szemük, hogy én miért nem. Sokszor hallani, hogy az orvos mindenkinek mindenféle elővizsgálat nélkül felírja, pedig vkinek lehet nem is lenne szabad szedni. Emellett lehet sok mellékhatása. Félreértés ne essék, engem nem zavar, ha valaki ezt tartja jónak, de én se szeretem, ha emiatt én lennék az "ufo". Én soha életem nem szedtem és nem is fogok.


Tényleg ennyire furcsa, ha valaki nem szed?



2014. dec. 17. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy én sem szeretem a gumit, kapcsolat elején elviselem, vagy ha nem túl komoly kapcsolat (bár olyanba már nem megyek bele.) Viszont egy normális, stabil kapcsolatban indig megszakítással szoktam. Nem bíztatok erre senkit. De nekem működött, sosem lett belőle baj 12 év alatt. (Nem vagyok meddő, erre élő bizonyítékom van. És nem véletlen balesetből.)
2014. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
A gyorséttermi kaja is elterjedt, hasonló okokból; kényelmes, egyszerű, a hosszútávú hatásokkal meg senki sem törődik. Legyen tele a gyomrom - legyen üres a farkam.
2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tartalak ufonak, sőt, én is sokáig ellene voltam, de szerencsére az orvosom rábeszélt (mondjuk a hüvelygyűrűre, de az is hormonalapú). Lehet, hogy sok orvos felírná vizsgálatok nélkül, erre elég egyszerű a megoldás, ragaszkodj te a vizsgálathoz. Mellékhatás valóban lehet (bár inkább régebbi fajtákra jellemző), de egy nemtervezett baba szerintem mindnél rosszabb.


Ha nincs komoly kapcsolatod, felesleges, de amúgy biztonságosabb és olcsóbb, mint az óvszer. És jobb így maga a szex is :)

2014. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!