Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért annyira elterjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elterjedt manapság a fogamzásgátló tabletta használata? Szinte már "ufo", aki nem szed.

Figyelt kérdés

Szóval manapság már szinte minden nő szed, akit ismerek és még nekik kerekedik el a szemük, hogy én miért nem. Sokszor hallani, hogy az orvos mindenkinek mindenféle elővizsgálat nélkül felírja, pedig vkinek lehet nem is lenne szabad szedni. Emellett lehet sok mellékhatása. Félreértés ne essék, engem nem zavar, ha valaki ezt tartja jónak, de én se szeretem, ha emiatt én lennék az "ufo". Én soha életem nem szedtem és nem is fogok.


Tényleg ennyire furcsa, ha valaki nem szed?



2014. dec. 17. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most bevallom vártam egy kicsit, hogy mi fog történni...de nem történt semmi.
2014. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, a prostik nagy része sem szed
2014. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerű használni és biztonságos, már ami a teherbeesést illeti.

Viszont valóban sok negatív hatása lehet.

Én is szedtem sokáig, igazából nem tudtam, hogy milyen hatásai lehetnek.

Most így utólag nem szednék. De már nem lehet visszacsinálni.

2014. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert jobb mint óvszerrel csinálni. Kényelmesebb, jobb érzés.
2014. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert egyszerű és megbízható. Mellékhatása nemigen van már a mai gyógyszereknek, ritkaság, ha valakinek problémát okoz. Nem vagy ufo te sem, mindenki maga érzi, hogy miben bízik!
2014. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Én szedek, mert szeretek gumi nélkül szexelni, és az ördög sosem alszik, véletlenül pedig nem szeretnék terhes lenni.


És mielőtt valaki azzal jönne, hogy amellett is lehetnék terhes, köszönöm de ez nem érdekel.

2014. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én szerencsére pont azt látom magam körül, hogy egyre többen vannak akik nem eszik ezek a tablettákat, mint más a tictacot, mert nem akarják magukat megmérgezni.

De az amit írsz, hogy boldog boldogtalannak egy pattanásra is fogamzásgátlót adnak sajnos szomorú tény. Az orvosok is a gyógyszergyárak zsebében vannak:( És a tudatlan emberek szenvedik el a következményeket.

2014. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Csak halkan jegyzem meg hogy az UFO az "azonosítatlan repülő tárgy" attól még nem leszel tárgy hogy nem szedsz fogitabit! :)
2014. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Akkor ufo vagyok xD

De nem éri meg 1 pasi kényelme sem, hogy hormonokkal mérgezzem magam, és aztán azért menjen tönkre a kapcsolat, mert nincs libidó a gyógyszer miatt, és nem kívánom a szexet.....

2014. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
mert az egyik legegyszerűbb és legbiztosabb fogamzásgátló eszköz. mi az óvszert nem szeretjük és amúgy is megvan az esély rá, hogy kiszakad, ha viszont a tablettát rendesen szedem, nem kell semmi rizikóval számolni. persze vannak hátrányai.. de én se tartom furának, ha valaki nem szed.
2014. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!