Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az antibiotikum gyengiti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antibiotikum gyengiti a Nuvaring hatasat? Ezeknek a tüneteknek közük lehet a terhesseghez?

Figyelt kérdés
Már kb. 4 eve hasznalom a Nuvaringet, de ilyen meg sosem volt velem. a ciklusom közepén körülbelül megbetegedtem, antibiotikumot is szedtem. Ekkor voltam együtt a baratommal, egyszer el is ment bennem. Az orvosom azt mondta, hogy az antibiotikum nem gyengiti a hatasat, mert nem a gyomorban hat a Nuvaring. De megijedtem, mert itt is olvastam olyanokat, hogy gyengiti. Aztan mult heten csutortokon egesz nap hanyingerem volt, este hanytam is, s azutan hetfoig hasmenesem volt, minden, amit ettem vagy ittam, ki is ment belolem. Most hetvegen kellene megjonnie a menstruaciomnak, de ma reggel olyan nagyon keves barnas folyasom volt, de azota semmi. Nagyon felek, hogy ez lehet e a terhesseg jele, mert meg babat nem tervezunk. Vagy ez valami virusos megbetegedes következmenye lehet? Segitsetek legyszi.. volt mar ilyen valakivel?
2014. dec. 16. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

'Az orvosom azt mondta, hogy az antibiotikum nem gyengiti a hatasat, mert nem a gyomorban hat a Nuvaring. De megijedtem, mert itt is olvastam olyanokat, hogy gyengiti.'


kinek hiszel, az orvosodnak, aki 6 évig ezt tanulta vagy az itteni névtelen, laikus vészmadaraknak?

2014. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!