Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fogamzásgátlót szednek, hogy oldjátok meg a fizetést? A párotok beszáll a költségekbe?

Figyelt kérdés
Én jelenleg nem dolgozok, mert tanulok, a párom már több éve dolgozik. Nemrég írtak fel nekem fogamzásgátlót amiből 3 havi adag 8 ezer forint. Ez elég sok így hogy nincs keresetem. A barátom is tud erről, viszont nem igazán ajánlotta fel hogy felezzük a költségeket, pedig leginkább miatta kezdtem el szedni. Kinél, hogy megy ez? Kérjem meg, hogy felezzünk? Ahhoz nem igazán van képem.
2014. dec. 15. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig én vettem magamnak. Igaz dolgoztam is, és volt is rá pénzem.

Szerintem ilyen esetben alap, hogy a párod is besegítsen. Mindkettőtök érdeke, hogy használd. Szerintem nyugodtan megkérheted, lehet, hogy csak nem gondolt rá.

Illetve nem tudom, hogy ha gumival védekeznétek, az milyen összegre jönne ki? Nem lenne sokkal olcsóbb? Akkor inkább megérné az. És legalább nem is mérgezed magad.

2014. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én leültetném a párom beszélgetni, hogy figyelj drágám, ha továbbra is szeretnél gumi nélkül szeretkezni, akkor segítened kellene megvenni a fogamzásgátlót, vagy a másik lehetőség, hogy amíg nem találok munkát és lesz keresetem, addig aszpirin módszer, tehát egy ujjal se érhetsz hozzám.


Egyébként mi közös kasszán vagyunk mióta gyógyszert szedek, előtte pedig egyszer ő vette az óvszert egyszer én, tehát felesben ment a dolog. Közös élvezet, tehát a védekezés is közös. De igen, volt hogy előfordult már, hogy egymás után kétszer ő vette az óvszert anno, mert éppen kicsúsztam a havi keretemből, na bumm, nem dőlt össze a világ.

2014. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 ezer lenne a 3 havi adag, de szerencsére nem kell fizetnem érte. Ha fizetnem kéne, akkor felesbe menne. Jó esetben ezt nem kell kérned. Az enyém felajánlotta magától, hogy fizeti a felét.
2014. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

A védekezés önköltséges. Én sem kértem a csajomat, hogy szálljon bele a gumiba.

És nem sokkal olcsóbb mielőtt azt hinnéd.

Egy hónapban simán elment 15-20 darab. ezt felszorzom a darabonkénti 300-400Ft-os árával és máris drágább mint a tabi, mégsem kértem, hogy szálljon bele.

Ha miatta szeded akkor meg mondd neki. Ha nem mered, ég miatta a pofád akkor ti nem vagytok egy pár, csak két ember akik együtt vannak és szoktak dugni.

Nem ciki kérni a másikat, hogy szálljon bele, de alapesetben a védekezés önköltséges. Ha te veszel gumit és elhasználjátok annak sem fogod kérni az árát a pasidtól. Ha ő használja a saját maga vásárolt gumit a menet után ő sem tartja a markát, hogy 400 lesz és nem tud visszaadni. :P

Tehát mondd neki. Ennyire egyszerű. Ha nem megy bele, pedig megtehetné, akkor lehet nem kéne szedni miatta, de dugni sem kéne vele, sem együtt lenni. Ha meg jó fej akkor úgyis átvállalja nem a felét, de az egész költséget. Mert összességében olcsóbb mint a gumi és jobb is annál.

2014. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy minek szexel vki egy olyan emberrel, akivel ennyit nem mer megbeszélni? Milyen kapcsolat az?

Leültök, és megmondod neki, hogy figyelj drágám, nekem nincs keresetem, a tabi meg 8 ezer forint 3 hónapra. Legyél kedves kifizetni a felét, vagy abbahagyom és fizesd te az óvszert, ha szexelni akarsz.

2014. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%

Mi nem felezzük, én fizetem (hüvelygyűrűt amúgy), de barátom meg fizet csomó mást, így nem kértem meg, hogy beszálljon.


Néhány válaszolót viszont nem értek, ti nem szerettek szexelni? Vagy mik ezek, hogy ha nem fizet bele, nem érhet hozzám? Vagy csak óvszerrel (ami rosszabb, és rendszeres szexuális élet mellett drágább is)? Ha nektek szenvedést jelent tabit szedni, akkor ne szedjétek. Ugyanis azt se tartom normális kapcsolatnak, ahol szexszel kell fenyegetőzni.

2014. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem pl szenvedést jelentett. Kinyírta teljesen a libidómat.

(Exem fizette pedig, szóval nem a pénzről volt szó. De az egészségem többet ér.)

2014. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!