Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik fogamzásgátlót szednek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fogamzásgátlót szednek, hogy oldjátok meg a fizetést? A párotok beszáll a költségekbe?

Figyelt kérdés
Én jelenleg nem dolgozok, mert tanulok, a párom már több éve dolgozik. Nemrég írtak fel nekem fogamzásgátlót amiből 3 havi adag 8 ezer forint. Ez elég sok így hogy nincs keresetem. A barátom is tud erről, viszont nem igazán ajánlotta fel hogy felezzük a költségeket, pedig leginkább miatta kezdtem el szedni. Kinél, hogy megy ez? Kérjem meg, hogy felezzünk? Ahhoz nem igazán van képem.
2014. dec. 15. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi feleztük, amióta pedig együtt élünk a közös kasszából megy ez is.

Nyugodtan megkérheted hogy felezzetek.

2014. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez alap dolog lenne ha o dolgozik

Mondjad neki ha du..i akar ott a recept

2014. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
az alap dolog az, hogy felesbe megy mert közös érdek, közös cél
2014. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem használtok gumit is mellette, amit ő fizet, akkor legalább feles. Hímneműként megkockáztatnám, hogy számára legalább 10x fontosabb a szex, mint neked, és mivel ő dolgozik is, meg úgy is fair lenne, ha teljesen ő fizetné! ;)
2014. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, hogy itt van a fog.gátló recept,de nem tudod kiváltani, és szeretnéd,ha ő kifizetné. Amikor dolgozol,vagy lesz pénzed, felesbe fogod tudni vele fizetni.


Amikor én szedtem és volt párom,felesben fizettük. Nekem 1 havi adag volt 2000-2500 ft. Szóval havonta majdnem csak egy ezres fejenként.:)


Nincs mit szégyelni,kérd meg,h fizesse ki,hisz miatta szeded.

2014. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen barát az, akivel az ilyent nem lehet megbeszélni? Szerintem akár az egészet is fizethetné, de minimum a felét illene. Ám néma gyermeknek anyja sem érti a szavát.
2014. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

10es, micsoda hülyeség, hogy a pasiknak 10x fontosabb, ezért neki kellene fizetni :D (elárulom, ha jól csinálják, a nő is ugyanúgy kívánja...sőt)


amikor én szedtem, felesben ment, ugyanúgy, mint előtte az óvszer. így fair, szerintem havi 1300 Ft-ot csak rá tudsz erre szánni..

2014. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
elnézést, 4esnek ment a kommentem első fele :D
2014. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

hát én például rákérdeztem, alap szerintem, de azt mondta hogy nem kell, viszont igazából örültem mert én meg minden más helyzetbe fizetek helyette, szóval nem minden esetbe igaz ez hogy felesbe kell fizetni szerintem, persze ez helyzetfüggő (mi még nem dolgozunk)

viszont így hogy ő dolgozik, azért tényleg illett volna felajánlania

2014. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk direktbe havi költségvetést tartani ha valamelyikünknek pénzhiányában van akkor kérünk a másiktól.

Bár itt havi 2500ft van szó (tudom az is pénz de azért...)

Megkérheted hogy menjen felesbe de talán értelmesebb ha csak elmondod neki a helyzetet és ha épp nincs pénzed rá akkor kérsz tőle.

2014. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!