Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy lány teherbe esik de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány teherbe esik de nem tud róla és közben fogamzásgátlót szed akkor mi történik? (bővebben lentt)

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szed ha esetleg megtermékenyüt egy petesejt de nem tudunkk róla de közben szedi a fogamzásgátlót. a menstruáció előtt ?
2010. febr. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az történik h saccperkábé 9 hónap múlva jön a baba
2010. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mensi akk is lehet ha már teherbeesett szal abból nem lehet tudni...
2010. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért van az, hogy aki nem szeretne teherbe esni és fél is ettől inkább bizonyos idő közönként vesz egy terességi tesztet. Nem drága. Akcióban is lehet már kifogni különböző drogériákban illetve a patikában is lehet kapni. Inkább szerezz be egyet tartaléknak és ha úgy érzed lehetséges akkor tesztelni tudsz és nem kell azon aggódnod, hogy most nem tudsz venni épp. Ezt csináltam míg szedtem tabit.Most már szeretnék babát. :)29/N.
2010. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne terhes,ha szedi a fog.gátlót.Esetleg akkor gondolhatna erre,ha nem vette be rendesen,vagy hányás-hasmenése volt,vagy más gyógyszer esetleg csökkentette a hatását.Én már 11 éve szedem(7 évig Tri-regolt szedtem,utána született egy kisfiam,a szülés után pedig Lindinette 20-at szedek már 5 éve)és még sohasem lettem terhes teblettaszedés alatt,pedig volt,hogy el is felejtettem bevenni.Ne parázzatok ennyire a terhességtől.Végülis erre találták ki a fog.gátlót.
2010. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!