Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó ötlet a vasectomia? Hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a vasectomia? Hol kell bejelentkezni ilyenre és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A férjem vasectomiát akar csináltatni, mert fogamzásgátlót nem szedhetek, az óvszert unja, a többiben meg nem bízunk... Van már 2 egészséges kislányunk. Én azonban nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Mi van, ha 10 év múlva mégis úgy döntünk, hogy jó lenne még egy baba? (Bár nem valószínű)

Meg lehet, hogy hülyeség, de nem vagyok biztos benne, hogy nem változna meg a szexuális életünk, annak tudatában, hogy meddő...

Egyáltalán hol kell jelentkezni a vasectomiára, és mennyibe kerül?


2008. aug. 16. 22:57
 1/3 anonim válasza:
100%

találtam egy választ a kérdésedre,bemásolom,hátha segít neked.Ára: 20000Ft

Hogyan zajlik: a területileg illetéke család és nővédelmi tanácsadáson kell először jelentkezni. Itt ki kell tölteni egy papírt, amiben nyilatkozik az ember a szándékáról. Ezt három hónap múlva meg kell erősíteni, majd újabb három hónap múlva kapja meg az engedélyt a páciens. Ez után egy nyilatkozatot kell aláírnia a feleségnek is, hogy hozzájárul. Ezt követően kell jelentkezni az urológián. A beavatkozás egy előre megbeszélt időpontban történik helyi érzéstelenítéssel. Az órát nem néztem, hogy mennyi ideig tartott, de fél órán belül lezajlott. Inkább kellemetlen, mint fájdalmas. Közvetlenül utána haza is lehet menni.

Ha valakit több is érdekel, szívesen állok rendelkezésére. kif_lee@citromail. hu

2008. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy tudom, csak 3 saját gyerek után csinálnak ilyesmit.. Én mondjuk sose engedném a férjemnek..
2008. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szabályt már megváltoztatták kb 1-2 éve. Jelenleg bármelyik nagykoró magyar állampolgár megcsináltathatja. 26 éves kor alatt 2*6 hónap, e kor felett 2*3 hónap a várakozási idő. A beavatkozás véglegesnek tekinthető, mert nem biztos, hogy a helyreállító műtét után az ondóvezeték átjárható lesz a hegesedés miatt.
2008. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!