Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal már egy éve együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már egy éve együtt vagyunk és megszakításos közösülést alkalmazunk, mégsem esek teherbe?

Figyelt kérdés
eddig ezzel sosem volt probléma, holott azt mondja mindenki, hogy ez veszélyeket rejt. Talán lehet az az oka hogy valamelyikőnk nem fogamzó képes?
2014. dec. 9. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Lehet, hogy csak csökkentetten fogamzóképes valamelyikőtök.
2014. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Veszélyesnek mondják, mert több az esélye a teherbe esésnek mintha más fogamzásgátló módszert alkalmaztok, de ha jókor hagyja abba nem leszel terhes, emiatt ne aggódj, szerintem fölösleges
2014. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség ismerek olyan párt, akik 2,5 éven keresztül így csinálták, és nem lett baba, majd mikor kifejezetten szerettek volna összejött!


Hogy mondjak én is elrettentő példát, első barátnőmmel végig megszakításos módszerrel csináltuk nem volt baj. Következő barátnőm első alkalommal teherbe esett...

Lutri ez azért, ez már én is megtapasztaltam... és tényleg veszélyes, az hogy 1 évig nem estél teherbe semmit nem jelent, eddig megúsztad, örülj neki, ha egyébként nem szeretnétek!

2014. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy veszélyeket rejt, nem jelenti azt, hogy be is következik. Mi is 1 évig megszakításoztunk, nem lett baba. Most amikor terveztük, 3 hónap alatt összejött :)


Ennek ellenére a kiszállásos a legkevésbé hatásos fogamzásgátlás.

2014. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges... ha babát szeretnétek, egy vizsgálat nem ártana a férfinál. Nőnél nehezebb, azt majd később, ha nem jön össze.
2014. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi 3 évig csináltuk így... semmi
2014. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi fél éve csináljuk így és semmi hálistennek. de én állandóan parázom, szóval már tervezek tablettára váltani.
2014. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve így csináljuk. Azzal nem volt baj.

A naptáras módszerrel egyszer össze jött, a peteérésem legvégén, így spontán vetélés lett belőle. No, azt a fizikai fájdalmat nem ajánlom senkinek.

2014. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha meg mondjuk naptármódszerrel kombózod, akk szinte minimalis az esély... na most ennek az a hátulütője h a természetecske úgy oldotta meg, h főleg peteéréskor legyen hozzá kedvünk :)
2014. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A férfiak egy része (többsége?) a magömlését sem tudja visszatartani. Vajon miért nem jön be nekik a megszakításos közösülés..?

.... :)

2014. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!