Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Mitől van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mitől van? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Még péntek este lefeküdtem valakivel, de nem volt nálunk gumi és mivel mindketten elég részegek voltunk, anélkül csináltuk. Egyikünk sem ment el, viszont azóta kicsit vérzem, de csak minimális mennyiségben. Nekem ez volt a második alkalom, hogy lefeküdtem valakivel. Mitől lehet ez? Ugye nem vagyok terhes vagy ilyesmi?

18L


2014. dec. 7. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
azért, mert 2. alkalommal még lehetnek darabok a szűzhártyából. nem hinném, hogy terhes vagy, de gumi nélkül csak óvatosan!
2014. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik szakaszaban tortent?
2014. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet volt vmi szűzhártyamaradvány,ami most távozott


nem kell aggódni


vagy max felfázás történt,illetve 2hét múlva végezz el egy terhességi tesztet,hogy kizárd a terhességet

2014. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: A 16. nap körül történt.


Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 7. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fogamzás gátlót nem szedsz és óvszer nélkül szexeltetek , akkor lehetsz terhes. A vérzés nem függ össze a terhességgel. 2 külön dolog.
2014. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta lehet hogy ésszerű lenne!
2014. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72 oras tabletta kellene sztem
2014. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!