Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátom mondta, ha sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mondta, ha sokat mozgunk és meleg vízbe fürdünk, vagy nagy ütés éri a hasunkat el lehet vetélni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
hát a sok mozgásról és a meleg vízről nem hallottam viszont ha nagy ütés éri a hasad attól bizony ellehet vetélni.
2010. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normalis, egeszseges terhesseggel lehet mozogni. Nyilvan esszeruen, nem fogsz sulyt emelni, de kocogas, joga, pilates siman belefer, jot is tesz. Nagyon forro furdo tenyleg nem hatasos. Gondolj bele, ha menstrualsz, akkor a forro furdotol jobban verzel. Az utes is igaz, de ki, es miert vagna hasba egy terhes not???? Balesetek sajnos viszont mindig vannak.
2010. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek a kérdést. Így akarja a csodaeszes barátja "elvetetni" a lány gyerekét. Fürdés, sok mozgás, és hasraütéssel.
2010. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok es oszinten remelem a 3. teved, istenem, hat mar csak nem
2010. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A nagy ütés a hason nem csak vetéléshez vezethet, mert ez nem 100%, hogy be is következik, de a rendesen fejlődő magzat bizony értelmi fogyatékos is lehet egy erősebb külső behatástól. De azért nem kell parázni, ha vigyázol.
2010. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem erről van szó :) csak beszélgettünk erről.. és kiváncsi voltam h tényleg igaz-e :D
2010. jan. 31. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze-persze, tudom, hogy erre megy ki a játék.
2010. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja igen. Első gondolatom nekem is az vot, hogy a kedves barát meg akar szabadulni a nemkívánt jövevénytől, de aztán azt gonoltam biztosan rosszindulatú vagyok, csak vigyázni akarnak. Lehet, hogy nem??? Azért ezek a módszerek egyáltalán nem biztosítják a vetélést, ezt nem árt szem előtt tartani ebben az esetben, viszont nagyobb a kockázata annak, hogy valamilyen fogyatékossággal születik meg a gyerek. Szóval nem érdemes kísérletezgetni.
2010. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes :D amugymeg az anyukája is mondta.. és ezért voltam kiváncsi. mindig védekezünk. és amugyis ritkán szoktunk.. nincs rá esély h terhes legyek. amugymeg ugyis teszt lenne az első ha mégis gyanakodnék.
2010. jan. 31. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Erős fizikai behatástól el lehet vetélni.

A sok mozgás még nem okoz ilyet hacsak nem erőemelő vagy vagy foggal akarod elhúzni az Airbus-t mint Nik Árpi. Az a fajta mozgás már árthat. :D

2010. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!