Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Borzasztóan aggódóm! Szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan aggódóm! Szerintetek mennyire indokoltan?

Figyelt kérdés

Barátommal eggyütt voltunk a cilusom 7. napján, és kiszakadt a gumi. Körülbelül rá 24 órára vettem be 72órás tablettát.

Szerintetek mennyi az esélyem a teherbeesésre? És tesztet mennyi idő múlva lehet venni, az mennyire pontos? Ez a dolog 4 napja volt. Nagyon félek :'( Van itt valaki aki 72órás mellett esett teherbe?


2010. jan. 31. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

igen van, múltkor írta egy lány, hogy időben vette be a 72 órásat, de mégis terhes volt. sőt végül meg is tartotta.


De azért ez ritka. Szerintem nem kell aggódnod.

2010. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztet a vart ciklus elso napjan erdemes eloszor csinalni, de ha vettel be surgossegit, szinte semmi eselye, hogy terher maradtal, plane nem a ciklusod 7. napjan.
2010. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 31. 12:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Szakadás után kimostam magam (főleg mert bennem maradt a gumi egy része :S)sokan írták, hogy ez csak ront a helyzeten, de akkor is, hogy ha tényeg alaposan, gyakorlatialg percekig erős vízsugárral mostam ki magam odalennt?
2010. jan. 31. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt ajánlják is az orvosok, hogy ilyenkor azonnal minél melegebb vízbe fürödjünk meg
2010. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Langyos víz volt inkább, nem túl meleg.
2010. jan. 31. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet kapni a boltokban terhességtesztet. mi 3at vettünk, mind3 azt mutatta hogy nemlesz baba. holnap megint kell menni..barátnőm fogamzásgátlót szed és beleélveztem éshát.. kicsit fél..de sztem nicns mitől félni se neked se nekünk:) HNAP VESZÜNK MIIS Tesztet..:) csqak nyugi.nopara
2010. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha bevettél 72 órás tabit akkor szerintem nincs gond és nem kell aggódnod.

Egy kérdést viszont szeretnék feltenni ami csupán csak érdeklődés. Hogy szakadt ki a gumi ezt nem értem. Milyen pózban csináltátok? Gyorsan vagy lassan? Sokáig csináltátok vagy kevés ideig? Nedves voltál vagy nem? Kb ilyenekre vagyok kiváncsi. Köszi szépen a válaszod. :)

2010. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Vettem be 72 órásat, és ma meg is jött (2 héttel előbb, mint kellene), nem tudom eldönteni, ez jó vagy rossz. De egy tesztet majd még mindenképpen veszek.

Tudom, ott lehetett a baj, hogy elég sokáig csináltuk, változó intenzitással, pózt is többször váltottunk, a vége felé már nem voltam olyan nedves, amennyire ezt meg tudtam állapítani, de azért nem száraz, vagy ilyesmi... Ilyeneknél legközelebb félúton cserélni kell, most már tudom.

2010. febr. 3. 10:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi szépen hogy leirtad nekem. :)

De akkor valószinű ez lehett a gond amit leirtál.

2010. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!