Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexről vélemények....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maricrus kérdése:

Pharmatexről vélemények. Biztonságos -e?

Figyelt kérdés

Szeretném a barátommal ki próbálni ezt a terméket, de szeretném meg kérdezni hogy biztoságos-e?

Milyen tapasztalok vannak vele?


2014. nov. 29. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól és kellő mennyiséget használsz, akkor annyira, mint a többi fogamzásgátló. Minden együttlét előtt kell használni és megvárni a hatóidőt
2014. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De persze nem szabad hagyni hogy a férfi beléd...

időben ha kivesszük ..akkor biztonságos nem?

2014. nov. 29. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Elélvezhet benned, mert ez a krém elpusztítja a spermákat
2014. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És melyik szerinted a legjobb a krém vagy a kúp?
2014. nov. 29. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon messze van a hatása a biztostól, nem véletlenül létezik a Pharmatex-baba kifejezés. Ha jól láttam a keresőben, még facebook csoportjuk is van :D

Ajánlom ezt elolvasásra: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ha nem gáz, hogy jön a baba, akkor használjátok nyugodtan, de egyébként ne. Én évekig "védekeztem" megszakítással, nem lettem terhes. Ennyi erővel azt is promózhatnám. De attól még, hogy nálam nem lett gond, lehet hogy nálad az első alkalommal összejönne.

2014. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És ugyis meg történhet a baj ha nem élvez belém?

de mégis hazsnálnánk a pharmatexet?

2014. nov. 29. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én használtam, nem lettem terhes. Abbahagytam, megszakításos dologból terhes vagyok.
2014. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Pharmatex még a saját oldalán a GYIK részben is szemérmesen hallgat a hatékonyságáról. Normális fogamzásgátlónál azért írnak valamit, persze úgy, hogy az ő módszerük legyen a leghatékonyabb.

De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, használd. Csak ne csodálkozz, ha terhes leszel. Nagy a kockázat.

2014. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Működik és biztonságos,viszont csak úgy érdemes használni,ha van mellette megszakítás,tehát a párod elég ügyes ahhoz, hogy időbe kivegye.


Elég sok vele a macera,mert nem moshatod ki magad utána pár óránát stb. Szóval alaposan olvasd el a tájékoztatóját a honlapon!

Nekem jó a véleményem. Annyi,pl a kapszulás változatban, hogy akkor nem lehet orálszexelni már,mert feloldódik a hüvelybe és kicsit fura íze lesz stb.

2014. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De akkor a kúp jobb nem? :)

persze hogy őgy gondoltuk mi hogy nem belem megyen el ..azért nem szeretnénk el cseszni az életünket..elég fiatalok vagyunk..

És köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!