Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olvasom itt, hogy az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasom itt, hogy az óvszer nem elég biztonságos, ajánlott a spermicid használata is. Nem értem?

Figyelt kérdés

Szóval.

most akkor elég biztonságos vagy nem?


2014. nov. 27. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
a szandál, zokni kombó ajánlott, az a 100%-os csak
2014. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Biztonságosabb, mint bármelyik más fogamzásgátló módszer, mivel véd a nemi betegségek ellen, az már egy másik dolog, hogy valamennyit elvesz az élvezetből. Persze meg kell tanulni helyesen felhúzni, és akkor kicsi az esélye, hogy baj történjen.
2014. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha megfelelő minőségű, nem anyaghibás, és nem bénázol a hasztálatával, akkor 100%-os védelmet nyújt.

Csak ugye nem példa nélküli, hogy kiszakadjon. Na, ilyenkor jön jól a spermicid. Tulajdonképpen egyfajta második vonalas védelmet hoz létre, mondjuk úgy.


Egyébként a legtöbb koton alapból spermicides.

2014. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen használod, és nem marad az éjjeli szekrényen, akkor megbízható.

Nyilván nem 100%, mert semmi sem az. Ha kiszakad, akkor meg nyilván nem véd. De mondjuk nekem még sosem szakadt ki, pedig már néhányat elhasználtam 8 év alatt...

2014. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!