Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beszerezhetőek gyógyszeretárak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszerezhetőek gyógyszeretárakban recept nélkül a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés
16 vagyok. Még nem voltam nőgyógyásznál,félek elmenni.főleg azért mert a környéken férfi nőgyógyászok vannak,és az osztálytársaim sem mernek férfihoz elmenni,én meg nem fogom mutogatni magam,Tudom,hogy ez így helyes,de akkor sem.Sőt anyám már el sem menne velem,ha megkérném,mert ott alul is szőrtelenitem magam,és ez neki nem tetszik,mert szerinte ezt csak a tv sztárok csinálják a fotózás kedvéért,ezért sem merek elmenni,mit szólna majd az orvos,mert lehetséges,h tényleg anyámnk van igaza,remélem nem.Nem tudom mit kellene tennem.
2010. jan. 30. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

na. ha 16 évesen szexuális életet élsz, akkor elvileg érett vagy. ha érett vagy, akkor nem mondasz ilyen badarságokat h márpedig nem mutogatod magad férfi orvosnak. hidd el, nem azért mennek nőgyógyásznak h perverz hajlamaikat kiélve fiatal lányok punciját bámulgassák, hanem h segítsenek (különben eléggé megszívnák az 50esek puncijával :D).

egy nőgyógyásznak egy punci olyan, mint egy háziorvosnak az h meghallgatja a tüdődet, és belenéz a torkodba. foglalkozás, nyilván otthon van felesége, az övét meg nem vizsgálja, hanem dugja :D

és nem, recept nélkül meg nem kaphatsz sehol gyógyszert. szóval ha ennyire érett akarsz lenni, be kell vállalnod az orvost.

ha anyukád nem, hát kísérjen el a barátod, én is úgy mentem először. másrészt az éves rákszűrés miatt is ajánlott elmenni.

az meg végképp nem az orvos tiszte h megítélje, milyen szőrös puncival kell rendelkezned.

2010. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan hasonló kérdésnél volt már ez a válasz és én is nagyon igaznak tartom: ha ahhoz elég érettnek/bátornak találod magad, hogy szexelj, akkor bizony légy ahhoz is kellően érett (vagy bátor), hogy elmenj egy nőgyógyászhoz és "mutogasd magad". Egyébként pedig a fogamzásgátló nem játék, ezt gondolom, te is tudod. Éppen ezért nem jó dolog csak úgy, hasraütésszerűen szedni valamilyen tablettát. Szedd össze magad, menj el egy nőgyógyászhoz és írass fel tablettát - vagy ha nem, akkor használjatok más fogamzásgátlási módszert. Van még választék bőven.
2010. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Isetenem :-O Mert inkább legyen dzsungel, mi? Feujj... :S Teljesen normális, hogy szőrteleníted, miért ne tennéd már. Mint az köztudott, a lányok nagy része szőrteleníti magát ott lent is{mellesleg megjegyzem nagyon jól teszik}, nincs benne semmi kivetnivaló, ezt a nőgyógyász is nagyon jól tudja. A nőgyógyász férfi, naés? Szerinted nem lát nap mint nap olyat? Ez a munkája, nem azért csinálja, hogy jól megnézzen mindenkit. Gyógyszertárban fogamzásgátló tablettát recept nélkül nem adnak; a nőgyógyász ír fel, ha szeretnél, meg különben is tudja, hogy melyik fajta való neked. Nyugodtan menj el, anyukádnak meg nincs igaza egyáltalán ;)


16/F

2010. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
A szőrtelenítést, nem csak a sztárok csinálják, hanem minden igényesebb nő egyrészt, mert a psik is jobban szeretik, másrészt, mert sokkal higénikusabb, mint a dzsungel... A másik meg, h nem akarlak kiábrándítani, de nem csak a ti környéketeken vannak férfi nőgyógyászok, hanem úgy általánosan a nőgyógyászok 80 százaléka férfi... Ez nem magamutogatás kérdése, hanem egészségügyi dolog. A nőgyógyásznak ez olyan, mint amikor te a táskádban turkálsz... Ha már sexuális életet élsz (a tablettából gondolom) akkor mindenképp el kell menned. Jah, és én úgy tudom, h nem adanak vény nélkül fogamzásgátlót, csak 72 órás tablettát...
2010. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

fogamzásgátló tablettát csak orvos írhat fel,természetesen nőgyógyászati vizsgálat után,a számodra a legmegfelelőbbet,mivel többfajta is létezik.

elszomorítalak de legtöbb esetben férfi a nőgyógyász.

az hogy te "ott" szőrteleníted magad nem gond, hisz ez már természetes főleg a fiataloknál tehát ez ne legyen gond!

2010. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis gyerekes vagy te még-nem bántásból mondom,de nem kell még neked fogamzás gátló:))Nah de néhány szó mégis:kérdésedre válaszolva:nem lehet recept nélkül kapni.KÖTELEZŐ előtte nőgyógyászhoz menni,a nőgyógyászról a következőket: 1.Ő egy orvos,és nem ÚGY néz rád,hidd el,annyi olyat látott már,mint a tiéd,h olyan neki mint egy kéz vagy egy láb:))(nekem elhiheted,egészségügyis vagyok,bár nem nőgyógyász,de én is úgy nézek az ilyesmire,mint egy tárgy.A fazonodról semmit nem fog gondolni-ezt elhiheted.Azért KELL elmenned hozzá,mert a tabletta előtt hormonvizsgálatot kötelező elvégezni nálad(ez vérvétellel történik).A hormonok a szervezeted működését hangolják össze,és ha alapjáraton defekt van(alacsony,magas hormonszint)akkor TILOS fogamzásgátlót szedni!Azért tilos,mert a tabletta hormontartalmú,és még jobban összezavarná a szervezetedet-pl magas vmelyik hormonszinted,ha rászeded a fogamzásgátlót mint plusz hormont,akkor még magasabb lesz.A hormonproblémák a legalattomosabb betegségek,súlyos belgyógyászati és külső szövődményekkel-nem kezdem el részletezni,ha érdekel,keress rá-szóval ezért nagyon fontos nőgyógyászhoz menned,h tisztázza,rendben van -e.Másrészt én neked 16évesen nem ajánlanám(jó,majd jönnek a válaszok,h ennek meg annak semmi baja nincs tőle,de itt most általános orvosi tapasztalatról van szó)én várnék a helyedben 2-3évet vele(a hormonháztartás nagyon labilis ebben a korban(pubertás)és nem jó neki,ha megingatják pl fog.gátlóval),addig ott van a gumi.
2010. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Az pozitív, hogy fogamzásgátlót akarsz szedni, ne tudd meg milyen szar a gumi a fiúknak... gondolom a lánynak is már érzet. Így kényelmesebb, de várj még vele mert megbssza a hormonjaidat. 17/F.


UI: nem is tudtam, hogy ezt dokival kell felíratni, így persze hogy annyi terhes van, ez hiba.

2010. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi hiba-pont a hormonok miatt kell felíratni-az lenne a hiba ha úgy lehetne kapni mint a cukrot,aztán lenne a sok hormonproblémás lány.Ti meg fiúk ne próbáljátok megmagyarázni,h a gumi milyen sz@r-nem bántani akarlak,de mérlegelni kell,h vagy elviseled inkább vagy a bnőd egészségével játszol.Amúgy meg nektek is feltalálták már a fogamzásgátlót:))
2010. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

17/f-nek: sajnos Te is nagyon fiatal vagy még... ha egy lány fogamzásgátlót szed, azt nagyon-nagyon meg kell becsülni mert az egészségét teszi kockára miattad... Az pedig végképp mindent elárul, hogy nem tudtad, orvossal kell felíratni - nagyon tudatlan vagy még és fogalmad sincs a tablettáról. Maradj még az óvszernél.



Egyébként a kérdezőnek megy e-mailben a válasz, de szívesen válaszolok a további kérdéseire:)

2010. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ez a rinyálás amit itt összeírtál, 14-nek mondanálak...

Ha szexhez elég nagy vagy, akkor a nőgyógyász ne okozzon már gondot. A férfi nőgyógyász még jobb is mint a női. De ha annyira zavar, akkor ülj fel egy buszra és menj olyan helyre ahol női van. És senkit nem fog érdekelni, hogy borotválva vagy, vagy sem. Ott nem nőként néznek rád! ezt fogd fel!

2010. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!