Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, majd azután rosszul vettem be a következőt?

Figyelt kérdés
Velgynt szedek. Szombaton elfelejtettem bevenni a fehér placebo tabletták utáni első normál tablettát. Másnap a következő napit bevettem, viszont az előtte való napit nem (amit elfelejtettem). Azután olvastam a neten, hogy elvileg be kellett volna vennem azt is a másnapival, tehát akkor egyszerre 2 tablettát kellett volna bevennem, majd ezután kell várni pár napot, míg nem kell kiegészítő védekezés. Így is szintén pár napot kell várni majd, vagy többet? Nem csináltam akkora hülyeséget ezzel, hogy nem vettem be azt is?

2014. nov. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én ehez nem értek, de a betegtájékoztatón minden részletesen rajta van és az sokkal többet ér minthogy itt most mindenki mást mond. Valaki úgy is azt fogja mondani, hogy nyugi semmi baj, a következő válasz meg az lesz hogy terhes leszel. Szóval tudom, hogy rohadt hosszú mert én is böngésztem már fogamzásgátló betegtájékoztatót, de sokkal többet ér, mint itt feltenni a kérdést.
2014. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha placebó maradt ki azzal nem lehet gond mert abba nincsenek hormonok.
2014. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tehát kimaradt egy szem


a levél végéig a párod ne élvezzen beléd,és akkor nem lesz gond!

2014. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztatóban csak annyit írtak, hogy vegyem be a következőt is, azt nem, hogy mi van, ha nem vettem be. :S :D


Nem placebo maradt ki sajnos.


Tehát akkor nem elég pár napot várni, hanem az egész hónapot elszúrtam? :/


Köszönöm a válaszokat :)

2014. nov. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!