Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye aa terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye aa terhességnek?

Figyelt kérdés
Tegnap kihagytam egy tablettát, és több mint 12 óra múlva vettem észre és vettem be, kb 17 óra múlva.. Az a baj hogy az első héten maradt ki és az azelőtti napon együtt voltunk a párommal. Elvileg nagy a kockázat hogy terhes vagyok, de esetleg valami tapasztalat? Nagyon félek.
2014. nov. 23. 19:36
 1/3 anonim válasza:
tudomásom szerint egy hónapot amúgy is várni kéne mielőtt hanyagolod a gumit vagy az egyéb védekezéseket szerintem 50-50% de elvileg mindegyiknek van 1 hatóideje nézz utána a gyogyszerednek
2014. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magát a gyógyszert hónapok óta szedem. Most az új csomagból az első hétből maradt ki egy szem.
2014. nov. 24. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem lesz gond,mert már hónapokkal korábban leállt a peteérésed...
2014. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!