Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Védekeztünk gumival, csak miután elment a barátom még bennem maradt egy picit. Nem láttuk hogy kifolyt volna vagy bármi. Mindez 9 napja történt, azóta fáj a hasam mintha mindjárt megjönne stb, de ma teszteltem és negatív lett. Fontos még hozzátenni az eset a mentruációm után egy nappal történt. Szerintetek lehet valami baj?

2014. okt. 12. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

az hogy lehet, hogy védekeztetek gumival és maradt benned ondó? biztos hogy az nem hüvelyváladék volt? vagy kiszakadt az óvszer??

amúgy szerintem hamar csináltál tesztet, várjál még pár napot, de szerintem így kicsi az esélye a terhességnek. a hasfájásnak meg nemhiszem hogy köze van ehhez, lehet az idegességtől van.

2014. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A barátom maradt bennem egy picit úgy hogy rajtavolt egy teleélvezett gumi. Meghalok az idegességtől nem lehetek terhes mert akkor mindennek vége.
2014. okt. 12. 21:38
 3/3 anonim válasza:

Ó, most én is ugyanígy parázok :D

Ha nem szakadt ki, akkor nem:) Mindg nézzétek meg vízzel.

2014. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!