Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még mindig fennáll az esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig fennáll az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hónapja történt egy sajnálatos baleset, kiszakadt a gumi. Esemény utáni tablettát vettem be ( Escapelle). A tabletta bevétele után 4 nappal megjött, rendes lefolyású vérzés volt. ( előtte ápr. 25-én jött meg ez máj.6-án volt)Mivel aggódtam csináltam 1 hete egy tesztet ami negatív lett és el is mentem orvoshoz aki annyit mondott, hogy nem látja a valószínűségét a terhességnek mert a baleset ráadásul a ciklusom elején volt és a tablettát is bevettem. Tegnap kellett volna megjönnie de semmi csak alhasi panaszok. Féltem, hogy esetleg mégis terhes vagyok ezért ma reggel csináltam egy újabb tesztet, szintén negatív. Tudom, hogy az eféle gyógyszerek hormonbombák és rendesen felboríthatják a hormonháztartást de ettől függetlenül rettegek, hogy baj van ráadásul most érettségizek és nagyon stresszes vagyok. Mit tegyek, várjak még pár napot hátha megjön aztán újra teszt és doki?
2014. jún. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a gyógyszerek olyanok, hogy sokszor késleltethetik a havit, ráadásul te most stresszelsz is ezen. Szinte biztos, hogy nem vagy terhes csak kell egy kis idő, hogy a szervezeted regenerálódjon. Nyugi.
2014. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi csak a stressz miatt nem jött meg. nagyon csekély az esély rá h terhes vagy, szinte 0
2014. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom tényleg nagy a parád a terhességtől! Csinálj még 5 tesztet óránként hívd fel a dokit hetente 1x ugorj be hozzá és akkor tuti tovább küld a pszichiátriára. :)
2014. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andrea Henrietta ***** válasza:

Nagyon nem valószínő hogy terhes lennél. Valószínüleg az esemény utáni felborította a ciklusodat és csak azért késik. Ha ez megnyugtat pár nap múlva csinálhatsz még egy tesztet, de szinte kizárt hogy terhes lennél.

a rendes fog.gátlók is alaposan felborítják a hormonháztartást, és egy ilyen eseményutáni igazni bomba a szervezetnek. nem csoda hogy felborult az eddigi rendszer. Nyugi.

2014. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek van egy ilyen hatása, nekem is így volt. Ne aggódj. Természetes hogy késik, de nem vagy terhes.
2014. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki ennyire parázik a terhességtöl az ne ba--zon!!! Különben a diliházban fog kikötni.
2014. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de ha ennyire idegesít ez téged, akkor valószínűleg nem értél meg a szexre... tudhatnád hogy ha bevetted a 72 órásat, akkor hogy lennél terhes? És ha nem tudnád abban a 72 órás tablettában lórúgásnyi hormon van, sokaknak nem jön meg utána... Szerintem ha ennyire félsz, akkor szedjél fogamzásgátlót vagy ne szexelj... NEM VAGY TERHES!
2014. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!