Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan zajlik egy aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy aktus óvszerrel?

Figyelt kérdés
Nem a felhelyezésére vagyok kíváncsi, hanem az egész dolog menetére. Pontosan mikor, mennyi idő után, "milyen állapotban" kell feltenni? Azt tudom, hogy a merev hímvesszőre, de addig mit csináljunk? Elkerülhetetlen, hogy ne érjen hozzám "olyan" kézzel a pasi. Most komolyan, addig csak úgy én sem nyúlhatok a pasihoz, utána meg magamhoz, mert már az előnedvtől is teherbe lehet esni. Meg ha nem belém, akkor az ágyra is mehet belőle, onnan meg rám. Tényleg ilyen kötött lenne a dolog?
2014. nov. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de nem is szeretném megtudni :D Ég óvjon attól a vacaktól, csak rendes kapcsolatban szex de anélkül :D
2014. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj még vele egy kicsit szerintem.
2014. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere át és megmutatom!
2014. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok már. És hiába várok, ezt nem fogom megtudni. Max. egy tapasztalt, megbízható pasitól.
2014. nov. 22. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nagyon rég volt már szerencsére. A Párommal mi már nem használjuk/tuk sosem, hisz megtaláltuk azt, aki szeretünk, így nekünk nem gond.
2014. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem...Miért és miért?

szóval úgy zajlik hogy felhúzod a zoknit a lábadra és megmosod a lábad kb ehez tudnám hasonlítani

2014. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha normális érett a férfi,akkor nem fogja a spermás kezét hozzád dörgölni és spermás kézzel ujjazni sem.


Behatolás előtt lehet szépen csókolózni,simogatni egymást,levetkőztetni egymást.Ha van vonzalom,ennyitől is eléggé fog állni a pénisz és rá lehet tenni az óvszert :)

2014. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!