Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettamentes napon antibioti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettamentes napon antibiotikumot szedtem. Kell kiegészitő védekezést alkalmaznom?

Figyelt kérdés
Múlthèt hètfőn vettem be a fog.gatlot Deciora 3mg/02es es több mint 1eve szedem talan mar van 2eve is. mindig pontosan szedem be. Es keddtől kezdödött a 7.napos szünet.Kedden pedig orvoshoz mentem mert fel fáztam es irt fel Zinnat 500mg.os antibiotikumot. amit keddtől vasarnap estig szedtem napi 2x1 db.ot. es kedden este kezdtem el a fog.gatlo szedèsèt de kedden együtt voltam a baratommal vèdekezès nelkul.mèg volt vèrzèsem. nagy esely van rá hogy terhes lehetek? a válaszokat előre is köszönöm.
2014. nov. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az antibiotikus kiüti a szervezetedet nagyon csúnyán. Hatásos, de nem a legbiztonságosabb, ha az egészséged megőrzését szeretnéd.


Én elmúltam 25 és egyszer sem kellett ilyen sz**rokat beszednem. Citromlé, húsleves, tea, foghagyma. Ennyi a titkom az egészségemet illetően.


Én a helyedben biztosan felkeresnék egy nőgyógyászt...

2014. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell bizony a levél első két hetéig!
2014. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem az egesz levelnel hasznaljatok gumit
2014. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! de voltam mar vele vedekezes nelkul..a 8.napon amikor be kellett vennem az elso napon a fog.gatlot. meg volt megvonasos verzesem. teherbe eshetek?
2014. nov. 21. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a dokidat vagy nogyogyasz valaszol online
2014. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!