Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha sokat drogozik a baratom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat drogozik a baratom, akkor kevesbe nemzokepes?!

Figyelt kérdés
18 evesen (o 22) elvette a szuzessegem, es mindig nagyon parazom, hogy szetszakad a gumi, meg hogy gumival is huzza ki ha elelvez, attol is parazok, hogy ha gumi nelkul csinaljuk akkor az elovaladektol is teherbe eshetek es most is stresszelek hetek ota, hogy terhes vagyok, de inkabb megvarjuk mig meg kell jonnie, es ha nem jon meg ,akkor vesz nekem tesztet. De ha sokat drogozik akkor ugye szinte lehetetlen az elovaladektol teherbe ejtenie?

2014. nov. 17. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
tapsold meg magad, hogy egy drogossal jársz! -.- amúgy egy drogostól ugyanúgy lehet gyerek, mint egy egészségestől! én a helyedben elmennék egy hepatits és egy aids vizsgálatra mielőtt ezeket tovább terjesztem másokra...
2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled őt , úgylátszik te is a szintjén vagy vele..
2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan ez egy kamu kérdés. valaki nagyon ráér. a drog relatív. a cigi és a kávé is az. a cigitől is elm kevesebb sperma termelődik ahogy a keményebb szintetikus dorogtók is. viszont ha füvezik, gombázik zsályázik, lsdzik akko nem nagyon zavar bele.
2014. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Te képes vagy drogoztatni emiatt? Undorító kis csitri vagy!
2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ha nem szurja magat, megis miert mennek el hepatitis tesztre?!
2014. nov. 17. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Szánalmas...
2014. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szedjél inkább tablettát...


a drogoktól is lehet nemzőképes

2014. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy attól még, hogy fogyasztasz dolgokat te is teherbe eshetsz,én nem ítéllek el stb,de a védekezésre figyeljetek oda...
2014. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kell odafigyelni, mert mar konkretan utalok sexelni . Azert koszi<3
2014. nov. 18. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Drogoktól előbb lesznek valakinek merevedési, mint nemzőképességi problémái.
2014. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!