Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ezt ti is csináljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt ti is csináljátok?

Figyelt kérdés
Hogy esemény után meleg vízzel kimossátok magatokat?? Én már csináltam párszor és semmi gond nem volt...
2014. nov. 16. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pasiként is ezt csinálom, erre varrjál gombot.
2014. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam kimosni magam, fogamzásgátlót szedek, azt szeretem ha miután belém élvezett a partnerem, még inkább bennem marad egy ideig, irtó jó érzés még így smárolni :)
2014. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én már csináltam párszor és semmi gond nem volt..."


A "megnyugtatásodra" közlöm, hogy még véletlenül sem ennek köszönheted, hogy eddig nem volt gond. ;)


Ugyanis a méhedet NEM tudod kimosni, a kiskatonák pedig mire a tust a hüvelyedhez emeled, már rég odabent vannak.

2014. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg olyankor csináltad, amikor egyébként sem estél volna teherbe!


Ha peteéréskor beléd élvez, ami áthalad a méhnyakon, azt már az életben ki nem sikálod onnan! :D


És mivel gyanítom, hogy csak trollkodsz... mivel egymás után ez már a második kérdés... belegondoltál már, milyen játékot játszol?

Mi van, ha egy tudatlan kamasz ezt elhiszi, és ezért nem védekezik???

2014. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem játszom. komolyan kérdezem.
2014. nov. 16. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor komolyan mondom: vegyél elő egy rohadt biológiakönyvet, mielőtt elkezdesz nemi életet élni!


A spermiumok nagy sebességgel lövellnek ki... plusz a hüvely izmai, és a hüvelyváladék elősegítik a továbbjutást.


Mire kiérsz a fürdőszobába (még ha élvezés után azonnal ledobod a pasit, és sprintelsz is!), a szükséges mennyiség már áthaladt a méhnyakon! Onnan pedig semmilyen létező technikával nem tudod kiszedni! Gyakorlatilag a teherbeesés esélye ugyanannyi, mintha nem mosnád ki...

2014. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sőt: rosszabb is lehet!

Ha nem szakszerűen mosod ki, és ezzel bemosod, akkor ezzel elősegíted a terhességet.

Az irrigálás (szakszerűen végezve) kb. 30%-os védettséget ad. Nagyjából annyit, mint a megszakított közösülés.

2 éven belül szinte biztos a gyerek.

Már persze akkor, ha termékenyek vagytok.

2014. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!