Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Elfelejtettem bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Elfelejtettem bevenni egy szem fogamzasgatlo tablettat!? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Minden este nyolckor veszem be. Szerda este elfelejtettem, csutortokon este pont mielott csorgott a telefonom eszembe jutott, hogy valoszinuleg az elozo napit kihagytam.

Olvastam a tajekoztatoban,h ha kimarad is,amikor eszunkbe jut, vegyuk be, meg akkor is ha ez ket tabletta bevetelet jelenti egyszerre. Be is vettem, de 10 ora korul volt egy kis pecsetelo verzesem.a reggel pedig rendes verzesem volt,illetve hasmenesem.

A tajekoztato azt irta,h ha utolso heten hagyok ki egy szemet es 12 oranal tobb ido telik el (kb pont annyi ido telt el), akkor vagy 1. Vegy be az utolso szemeket,majd ne hagyjak 7 napos szunetet,hanem kezdjem rogton a kovetkezo levellel vagy 2. Ne szedjem be az utolso par szemet,hanem rogton hagyjak 7 napos szunetet, es azutan kezdjem a kovetkezo levellel.


A problemam az,hogy en tegnap bevettem ket szemet egyszerre es meg ma van egy. De en nem szeretnem kihagyni a 7 napot!! Mar vartam, mert abbana a szunetben legalabb kicsit megnyugszik a szervezetem. Nem reg kezdtem a tablettat, es meg nem teljesen szokott hozza a szervezetem.


Jelenleg nincs kozelben a parom, tehat most nem a fogamzasgatlo hatas miatt teszem fel a kerdest, HANEM egeszsegem szempontjabol,mit csinaljak? Mi lenne a legjobb megoldas? Esetleg tapasztalat alapjan?



#fogamzásgátló #elfelejtett szem
2014. nov. 13. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz tőle, hogy nem vetted be, hidd el.ha nem akarsz hét napot várni, akkor szedd be az utolsó szemeket, le is írtad ezt a verziót. ha akarsz, akkor tegyél úgy, ami le van írva
2014. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panna_ ***** válasza:
egy tabletta kihagyása nem okoz problémát, max 99% helyett csak 98% védelmed van. Nem hat amúgy sem egyből. A ma beszedett tabletta 2-3 nap múlva fog védeni.
2014. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! Szivesen veszek barmilyen tanacsot, tapasztalat megosztast.

Egyebkent mistralt szedek.

2014. nov. 13. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs,tartsd meg a 7 nap szünetet és addig legyen óvszer.
2014. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!