Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fog. Gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fog. Gátló tabletta mennyire véd?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya az arcom, részben erre is írta fel a nőgyógyász, de azt mondta fogamzásgátlónak is használhatom. Utána olvastam, sokan írtátok hogy erős, nem lehet sokáig szedni és nem elsősorban fogamzásgátló. Akkor most véd ha együtt vagyok a párommal vagy vigyáznom kell?
2014. nov. 6. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded maximálisan :)
2014. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
remélem hogy véd, mert én is azt szedek már évek óta, de most 3-4 napja késik :S szóval reménykedem hogy egyéb okok vannak...
2014. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előző vagyok: a tesztem negatív, szóval elvileg véd :D (én kb. 5 éve szedem ezt, attól függetlenül hogy váltani kellene)
2014. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,ha a 7 szünetmentes bármelyik napján megjön(akár a 7.napon is!!!) nincs olyan, hogy késés :)
2014. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elején még az arcod véd a fogamzástól :D


Bocs, nem lehetett kihagyni. De tényleg. Komolyan.

2014. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a tájékoztatón rajta van, hogy pár hónapig lehet csak szedni! Nem hiába van ez odaírva... hormonális problémák miatt írják fel általában pl. ahogy írtad, pattanások. Valakik nagyon ellene vannak, mások meg évekig szedik. Én fél évig szedtem. Ez volt ez egyetlen gyógyszer, ami bevált nálam, többinél (hiába volt erősebb) pecsételő vérzésem volt. Akkor most lehet évekig szedni vagy sem? Károsít vagy nem? A tájékoztatón azt hiszem 4-5 hónap van írva..
2014. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!