Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használ sensonette75...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki használ sensonette75 fogamzásgátlót annak mi a tapasztalata? Tényleg jó bőrproblémákra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
jah, meg egy szög a koporsódba...erre is jó, de komolyan..egy ismerősöm az intenzíven feküdt egy hónapig tőle...ő is a bőrére szedte...:S
2010. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát már bocs de ezt nem hiszem el
2010. jan. 27. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

hát akkor ne hidd el...biztos csak baromságból írtam az ismerősömról ilyet! Hát képzeld el tüdőembóliát kapott tőle..és hivatalosan is ettől a fog.gátlótól, az orvosi papír szerint is...Ne hidd el.Remélem te azért nem jársz így, bocsi h segíteni próbáltam. Ha tudnák egyesek, hogy hány fiatal nő hal meg a fog.gátlóktól évente, akkor lehet, hogy nem szednétek ennyire(embólia,trombózis,sejtburjánzás,kettőslátás,eszmélet vesztés)...csak persze ezt nem közlik a hírekben meg sehol sem, mert nem lenne jó reklám a gyártóknak. És most jöhetsz itt nekem azzal, hogy már ezekben nincs annyi hormon meg blablabla..ez nagy kamu, az idióta fogyasztói társadalom beetetése. Én soha nem engedném a feleségemnek.

Egy nőgyógyász rezidens voltam (és ezt se hidd el ha nem akarod) pá!

2010. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengetegen szedik,mindenféle panasz nélkül.Én is szedem 5 éve!Görcsökre,bőrproblémákra is nagyon jó.Az apósom belgyógyász orvos,és mégsem ellenzi senkinek,akinél nem áll fent kizáró tényező.Gondolom az ismerősöd hajlamos volt a trombózisra,nem szabadott volna beszednie.De amúgy felesleges a pánikkeltés...
2010. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
nőgyógyász rezidens= nem orvos. Egy tanuló,ugyhogy létszives hagyd el az istenkomplexusodat még néhűny évig,amig orvos nem leszel.
2010. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindenkinek joga van a halálhoz! :D xd
2010. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye pánikkeltő mit keres a fórumon?Szórakozz máshol...Unatkozol?Ha ilyen veszélyes lenne,nem is forgalmazhatnák...Te még életedben nem vettél be akkor semmilyen gyógyszert sem,igaz?Mert az antibiotikum is okozhat halált,rá van írva,mégis minden orvos felírja...
2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
persze, bármitől meg lehet halni...ha be kell venni akkor be kell, no de ha nem muszáj akkor is mérgezed magad?! Pff...ez nem pánik keltés, csak az egyszerű igazság. És ahogy titeket is át lehet baszni a palánkon úgy a többi hülye embert is...ez média, és a pénz átka. De ti is birkák vagytok ahogy elnézem xd. Szedjétek csak nyugodtan 10-20 évig is aztán meg majd nem tudjátok mitől haltatok meg ilyen olyan rákban. Meg az is tök hasznos a szervezeteteknek, hogy az agyadat stimulálja a fog.gátló tabletta a hormonok segítségével, és így a tested "terhesnek" hiszi magát hosszú éveken át...! Hát igen, ez tényleg normális!!! xdxd barmok, részemről befejeztem a témát. Szevasztok
2010. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Szevasz paraszt...
2010. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Elég siralmas,ha egy orvos rezidens ilyen íráskúltúrával rendelkezik.
2010. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!