Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Oktober 14-én vettembe escapelle tablettát rá egy hétre vérzés jelent meg de nem a megszokott módon. Tegnap nov. 2- án kellett volna meg jönnie most. Pénteken is görcsöltem, de tegnap nagyon most is görcsölök de csak enyhe néha viszont erősebb!! Szerintetek meg fog jönni vagy terhes vagyok?!

2014. nov. 3. 19:53
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Talán ha azt is leírnád, hogy voltál közben pasival...

Dugás nélkül biztosan nem vagy az!

2014. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okt. 12- én voltam utoljára a barátommal amikor kiszakadt a gumi azóta nem
2014. nov. 3. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
hm..fura..azóta nem voltatok együtt ?
2014. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem!
2014. nov. 3. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet csak csúsznak a dolgok..később jön meg ennyi...de egy jó teszt mindent eldönt... hány évesek vagytok ?
2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok párom meg 20
2014. nov. 3. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi,már eltelt annyi idő, hogy a teszt kimutassa,szóval tesztelj és akkor meg fogod tudni, hogy vagy terhes vagy,vagy csak szimplán késik az escapelle-től
2014. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!