Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon félek! :/ Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek! :/ Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Előző hónapban 27 napra jött meg, de volt, hogy 20,26,29,vagy 33 napra. Szóval eléggé kiszámíthatatlan ez nálam. Okt.1. menstruáltam utoljára most már a 33.napnál tartok és nem jött meg.

Barátommal legutóbb úgy voltunk együtt hogy én voltam felül és a hasára folyt egy kicsi sperma, de amint észrevettük gyorsan leszálltam, szóval nem folyt belém. Mindig védekezünk és soha nem szakadt ki, mindig rendesen megjött. Most mi lehet a bajom? Nagyon félek, hogy baj lesz, tisztára idegeskedek. A hasam ma elkezdett fájni, mintha meg akarna jönni, de csak fehérfolyásom van.


2014. nov. 3. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
gravitációról hallottál? Vagy az hogy jutott eszedbe,hogy te voltál felül mégis befolyhatott volna ? Komolyan mondom az ilyen kérdésektől megáll az eszem xD
2014. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony folyhatott beléd is egy kicsi,amit nem vettél észre. 2 hét múlva tesztelj.
2014. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!