Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Soha nem lesz hüvelyiorgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz hüvelyiorgazmusom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 5 éve élek szexuális életet. Négy évig volt egy kapcsolatom és nem élveztem vele a szexet. Azóta volt két barátom. Velük élveztem a szexet, szóval nem volt unalmas viszont mégsem tudtam elélvezni.
2014. nov. 3. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A jelenségnek két oka lehet:

- A fiúk voltak balfszok (mindhárman)

- Benned van a hiba, parázol, képtelen vagy ellazulni, zavar valami, ezer oka lehet.

2014. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Csak szólj, én majd segítek neked. :-)
2014. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a sok pasira,akik neked előre beígérik a hüvelyit. Van akinek sosem lesz benne része,de egyelőre ne gondolj erre.


A legfontosabb, hogy élvezd a partnerrel a szexet,még akkor is, ha nincs hüvelyi orgazmusod.Hidd el,ez miatt sokkal jobban oda fogsz figyelni a történésekre,és még véletlenül se hibáztasd magad!


Ha csiklói orgazmusra képes vagy(maszturbálással, illetve a párod kezével/nyelvével el tud juttatni),akkor nincsen semmi probléma, szépen legyél mindig kielégítve behatolás előtt vagy szex után!


Sokan vagyunk még így ne aggódj. 20-22 éves koromig én is hibáztattam magam és mindent megtettem,erőltettem, hogy legyen és mégsem lett.


Közel a 30hoz beletörődtem,és nagyon jó,mikor a párom csak az én kedvemért orgazmust okoz nyalással :)

2014. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2014. nov. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!