Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Még kb 2 éve fogamzásgátlás nélkül szexeltem mensturáció előtt 2 3 nappal. Nem lettem terhes, aminek akkor nagyon örültem, de most elkezdtem gondolkodni, szeretnék majd babát. menstruáció előtt kisebb az esélye, vagy mi lehetett az oka?
2010. jan. 25. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
sok oka lehet. a meddőség is az egyik. ha elég idős leszel hozzá (nem tudom, hogy mennyi vagy most) akkor lehet nem árt vizsgálatot végezni erre. ha nem vagy meddő akkor lehet hogy csak mázlid volt (nem voltak elég gyorsak a spermiumok és a következő peteérés előtt elpusztultak... stb)
2010. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz vagy orvoshoz. Ő meg tudja mondani.
2010. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a peteérés általában nem a menstruáció előtt 2-3 nappal van, tehát nem tudott volna petesejtet megtermékenyíteni spermium. ha középidőben próbálkozol, nagyobb az esélye, sőt ha akarsz, vehetsz ovulációs tesztet is :)
2010. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont rosszkor probalkoztal.

A menstruacio elso napjatol szamitva (28 napos ciklus eseten) a 14. nap korul van ovulacio, peteeres, az azt koveto napokban tudsz megtermekenyulni. A spermiumok 2-3 napig elhetnek a huvelyben, a te petesejted kb 1-2 napig, tehat, 28 napos ciklus eseteben a 12-17 napon a legnagyobb a teherbeeses valoszinusege.

Segit meg, ha szex utan hatonfekve maradsz es feltamasztod a labad a falra (nem engeded az ondot kifolyni egy darabig).

Ha nem 28 napos a ciklusod, akkor a termekeny napjaidat (ovulaciot) huvelyi homerseklet meressel tudod leellenorizni, azokon a napokon, a testho kicsit magasabb.

Aztan sok sikert!

2010. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy meddő :) Ez csak az itteni tévhit. Mindig elmondom és pár iszonyú tájékozott emberke mindig átvariálja pedig az igazság az,hogy az a csoda, ha valaki teherbe esik tényleges megszakítás mellett (főleg ha nem peteéréskor történt, az pedig nem közvetlenül a menstruáció előtt van) nem az, ha valaki nem. Egyszerűen csak működött nálad ez a védekezés, semmi gond, nem kell előre aggódnod, azzal csak rontod a gyermekvállalási esélyeid :) A peteérés a ciklus közepén van, menstruáció előtt nem igazán. (Remélem senki nem kezdi el mondani a spontán peteérést) Szóval mindössze ennyi volt az oka :) Semmi baj sincsen, nyugodj meg és mielőbbi boldog babavárást nektek :)
2010. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs gond, csak szerencséd volt.
2010. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden lehet..
2010. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!