Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így ugye minimális a teherbees...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye minimális a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés

Gumival védekezünk, ráadásul soha nem megy el bennem.

Jól gondolom, hogy így már a lehető legminimálisabb az esély a terhességre?


2014. okt. 25. 14:18
1 2 3
 11/21 fókamóka ***** válasza:
Felteszi a bugyuta kérdését, és ha nem a számára megfelelő választ kapja, akkor nekiáll osztani az észt.jól gondolod, egy kretén vagy.
2014. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de, megfelelő választ kaptam, már az első mondatban.

nem gondolom, hogy kretén vagyok, szóval mit gondolok jól szerinted? :D :D

kösz a hozzájárulást, te is unatkozhatsz:)

2014. okt. 27. 14:47
 13/21 fókamóka ***** válasza:
Figyelj, gumival védekeztek, és mikor elmegy előtte kiveszi.nem akarom elhinni hogy te ezt a kérdést komolyan tetted fel.mitől félsz, hogy kiharapják a gumit a spermiumok, és mikor a párod kiveszi, egy jól időzített, kiszámolt ugrással a hüvelyedbe jutnak? Ezért tart itt a világ ahol tart.könyörgöm...
2014. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

hát figyelj, tőlem tuti előrébb tart a világ, ezt garantálom. a kérdésben meg ott volt, hogy ugye. vagyis úgy is kérdezhettem volna, hogy így aztán már...vagy ahogy akarod, hogy te is megértsd, hogy én is vágom.

de mindegy, nem vagyunk egy hullámhosszon, ami nem is baj.

2014. okt. 27. 23:13
 15/21 anonim ***** válasza:
Én komolyan tettem fel a gyereknemzéssel kapcsolatos kérdésemet...
2014. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 fókamóka ***** válasza:
Jaj.nem a megfogalmazáson van a hangsúly, hanem a kérdés tartalmán."jól gondolom, hogy így már a lehető legminimálisabb az esély a terhességre?"egyébként meg ha a párod jobban szereti az arcodra verni, nincs azzal semmi gond.ahogy írtad ki hogy.szerintem a legminimálisabb esély akkor lenne a terhességre, ha mindezek mellett gyógyszett is szednél.a gyereknemzés szerintem úgy lesz náluk, hogy leitatja a pasit.vagy a pasi 'nagy duzzogva' beleélvez a puncijába.:-)))))) de hülyén hangzik.
2014. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15. nem gondolkodunk ilyesmin, majd ha eljön az ideje, ami talán sosem lesz, szóval kár ezen filózni.

de azért érdekes, hogy amikor azt mondom, hogy valaki nem szeret valamit, azt úgy kell értelmezni, hogy utálja és esély sincs rá, hogy valaha megtegye


16. téged ez miért izgat annyira, hogy félnaponta visszajársz ide? akkora LOL, hogy szinte már élvezem.

szedjen gyógyszert, aki akar. de kösz a tanácsot.

annyira felfújtad ezt az egész témát, pedig állati egyszerű. de hát akinek nincs jobb dolga, végülis megértelek.

2014. okt. 28. 11:34
 18/21 fókamóka ***** válasza:
Rohadtul nem izgat, hogy tosztok, csak hergel hogy ekkora makkok vannak
2014. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hergel? :) szomorú egy életed lehet, de tényleg:))
2014. okt. 28. 13:12
 20/21 fókamóka ***** válasza:
Neked meg ingerszegény.
2014. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!