Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így ugye minimális a teherbees...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye minimális a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés

Gumival védekezünk, ráadásul soha nem megy el bennem.

Jól gondolom, hogy így már a lehető legminimálisabb az esély a terhességre?


2014. okt. 25. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod, de így nem nagyon van értelme szexelni. Eszméletlen rossz, ha a legjobb pillanat előtt kell kivenni, ezután nehéz elmenni, mert megszűnik az összes intenzív inger (a hüvely). Ha annyira féltek, hogy képtelenek vagytok rendesen, élvezettel szexelni, akkor minek csináljátok?
2014. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy félünk, így szeretjük.

Nem "kikapja", hanem egyszerűen bírja szinte bármeddig, utána mással folytatjuk, így élvezzük.

Az csak egy bónusz, hogy ez még az esélyeket is csökkenti.

2014. okt. 25. 14:29
 3/21 anonim válasza:
100%
Bocsi hogy ezt mondom de ilyen idiótaságot már rég olvastam. :D
2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kinek mi, nem kell bocsánatot kérned, bár én nem gondolom, hogy idióta vagy azért, mert úgy szeretkezel, ahogy neked tetszik.
2014. okt. 25. 14:42
 5/21 anonim válasza:

Az az idiótaság hogy ilyen kérdés felvetül benned. :D

Olyan mintha valami paranoid téveszméitek lennének a teherbe esési félelemtől. Mennyi idősek vagytok őszintén? :)

2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A gumi azért van hogy benned menjen el bzki! Az lenne a szerelmes szeretkezés lényege. Bár az én barátnőm tablettát szed, nem kell bénázni vele gumival. Kis szerencsétlenek..
2014. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Kis szerencsétlenek"


biztos nehéz felfogni, hogy nem szeret bennem elmenni. nem jön be neki, ez van. én se szólok be, hogy te hogy csinálod, te kis szerencsétlen.

2014. okt. 25. 18:38
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocsi de akkor a párod ezek szerint soha nem akar gyereket csinálni majd? Vagy akkor majd mesterségesen beléd rakják, mert ő utál benned elmenni? :D
2014. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 fókamóka ***** válasza:
Na ilyet se hallottam még hogy egy pasi nem szeret elélvezni egy hüvelyben.a legminimálisabb esély akkor van a teherbeesésre, ha nem szexelsz.ami nálad jó lenne.kár lenne az ilyet szaporítani.
2014. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8. köszi, hogy a gyermektervezését is megoldanád neki, kedves tőled.


9. nem inkább fordítva? mert mondjuk ilyen parasztokból már van elég.

azért kiváncsi lennék, mégis ki vagy te, mert hogy te meglepődnél az tuti.


na mindegy "kösz" a válaszokat, szép estét (és életet) mindenkinek.

:D

2014. okt. 26. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!