Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye már 100%-osan hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye már 100%-osan hat a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés

A harmadik hónap közepén tartok a fogamzásgátlómban, és együtt voltam hétvégén egy fiúval, ugye nem lehetek terhes?

Előtte nem voltam 3 hónapig senkivel.


2010. jan. 25. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned,ha normálisan beszeded.
2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a mai tabletták már az első szemtől hatnak, ezt nem mondta az orvosod? és ez mi, hogy elfeküdtél "egy" fiúval? alkalmi kapcsolataid vannak és úgy szeded?
2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nem lehetsz
2010. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem 100%-os Szűz Mária óta tudjuk hogy még az önmegtartóztatás sem az. Mindazonáltal a harmadik hónapja szedett tabletta már elegendő védelmet kell hogy adjon.
2010. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan jó lenne, ha csak olyan kapna fogamzásgátlót, aki tisztában van vele, hogy hogy működik, mert akkor nem jönnének az ilyen kérdések. Ha parázol, akkor ne csak tabit használj.
2010. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
a fogamzasgatlo az orvosok szerint 10 nap utan mar elkezd hatni de ajanlatos kivarni az 1 honapot. te pedig ha 3 honap utan vagy akkor gond nem lehet.
2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az egy fiúval nem azt jelenti hogy alkalmi kapcsolataim vannak, hanem kb másfél hónapja ismerem és most feküdtem le vele először.

Köszönöm a segítő válaszokat!

A lehurrogások meg nem érdekelnek, azért van ez az oldal, hogy merjünk kérdezni, ha én voltam a századik aki ilyet kérdez akkor is. Amúgymeg ha én nem kérdeznék akkor TE nem tudnál mire válaszolni.

2010. jan. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!