Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem hiszi el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hiszi el, hogy nem használhatok tablettát?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a barátom 18, vele vesztettem el a szüzességem, akkor óvszerrel védekeztünk. Azóta is mindig óvszert használtunk de most felvetette, hogy irassak fel magamnak tabit, mert az mindkettőnknek sokkal jobb lenne. Én el is mentem a nőgyógyászhoz de eü okok miatt nem szedhetek gyógyszert. A barátom ezt nem hiszi el, azt mondja, hogy hazudok mert nekem sokkal kényelmesebb ha ő "szenved" a gumival. Valaki adna valamilyen tanácsot, hogy mit csináljunk?
2014. okt. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki, ha nem ért meg, mert a szexen kívűl többet nem is érsz neki. Inkább a te egészségügyi állapotoat rongáld, mint ő jól érezze magát. L
2014. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fogyatékos, akkor dobd ki. Esetleg írathatsz papírt az orvossal, hogy bizonyítsd, de én nem fáradoznék már ezzel sem.
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de a barátod hatalmas paraszt. szerintem is dobd ki. gusztustalan, amit művel.
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy neked ebben a helyzetben mi a jó döntés, azt neked kell tudni, érezni.


Ha nekem mondaná ezt a barátom, én elhagynám, akárhogy fájna. Egyrészt egy kapcsolat alapja a bizalom, és rendkívül rosszul viselném, ha azt feltételezné, hogy hazudok neki, másrészt még ha nem is lenne kifejezetten ellenjavalt számodra a fogamzásgátló tabletta, szerintem simán önzés azt elvárni egy férfinak, hogy a nő állítsa le a természetes ciklusát, és vigyen be folyamatosan szintetikus hormonokat a szervezetébe, és viselje ennek az egészségügyi következményeit azért, hogy neki ne kelljen "szenvednie" a gumival.


Jóval idősebb vagyok nálad, a harmadik párkapcsolatomban élek. Én sem szedhetnék fogamzásgátlót egészségügyi okokból, de egyébként sem akartam volna a kockázatai miatt.


A Páromnak is, és a két előző barátomnak is teljesen természetes volt, hogy (épp az én egészségemre való tekintettel) óvszerrel védekezünk, - még azelőtt, mielőtt elmondtam volna, hogy nem is szedhetnék tablettát. Szerintük egy megfelelő mérető, ultra vékony óvszernél minimális különbség van érzetre.

2014. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondod, hogy szenvedsz velem gumival? Oké, én meg szevedek a hülyeséged miatt. Ne lássalak többé. Szia."


Ezt küldd el neki sms-ben. Ettől többet nem ér ez a gyökér.

2014. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!