Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha abbahagytam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha abbahagytam?

Figyelt kérdés

Egy hónapja nem szedem a fogamzásgátlót ,tegnap a barátom bennem ment el .Eddig nem féltem mert ugye szedtem de most már nem és hát ....

Számít,hogy elötte 6évig szedtem? és csak egy hónapja nem szedem.


2010. jan. 24. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

semmit sem számít. amióta nem szeded, már a következő napon sem vagy védett. ha abbahagytad mittomén hétfőn, kedden már nemvagy védett abszolút. hacsak nem a 7 napos szünet következik utána. akkor még abban a 7 napban véádett vagy, de a 8. napon, ha nemveszed be, már abszolút nemvagy védet.

úgyhogy igen, sajnos lehetsz terhes.

2010. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok apukának! Hogy lehetnek egyesek ilyen szerencsétlenek? Olvasni tudsz (tájékoztató)??
2010. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, anyuka.

Legalább olvasni meg kellett volna tanulni, vagy beszélni (mármint az orvossal).

Ha abbahagytad, a következő napon már nem vagy védett (csak a 7 napos szünetben, ha rendesen beszedted addig). Elgondolkoztál, vajon miért kell minden nap szedni?


Azért kisebb valamivel az esély - de erre nem lehet építeni.

Jó babázást!


u.i.: egy teszt most sokat segíthet: pár nappal az után, hogy meg kéne jönnie a vérzésnek. Ha rendesen megjön, még akkor is lehetsz terhes, de akkor már nagyon kicsi az esély.


Amúgy meg - mivel most hagytad abba a tablettát - GUMI!!!

2010. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
.......
2010. jan. 25. 00:34
 5/11 anonim ***** válasza:
szted miért gond ha akár egy szemet is 12 óránál később veszel be? igazán volt értelme a kérdésednek, fel sem kellett volna tenni. felelősségteljes felnőtt lehetsz.
2010. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni anélkül,hogy cseszegetnétek a másikat.
2010. jan. 25. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy nem azért hagyta abba, mert szeretne babát?

Nos 6 év azért hosszú idő, én úgy gondolom ilyenkor még kevesebb az esély, de persze megvan, mert már nem szeded. Ha babát szeretnétek érdemes várni 3 hónapot, de nálunk az egyik nőgyógyászt 6 hónapot ajánl.

Ha nagyon nem szeretnétek a kisbabát akkor beszélj a nőgyógyászoddal, hogy szükséges-e az esetedben esemény utáni tabletta. (Hidd el csak ő tudja megítélni attól függően milyen gyógyszert szedtél, melyik nap történt az aktus, stb.), szóval orvosi javaslat nélkül eszedbe se jusson, de ha nem akarod a babát, akkor mindenképp érdemes beszélned vele :)

2010. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nos, kedves előttem szóló nagyonokos, onnan gondoljuk h nemszeretne babát, mivel azt írta, hogy: tegnap a barátom bennem ment el .Eddig nem féltem mert ugye szedtem de most már nem és hát ....

szóval fél. és mitől fél? hogy terhes lesz. szóval akkor szted terhes akar lenni??????

2010. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis aggódhat olyan is, aki szeretne babát. Rengeteg ilyen emberrel találkoztam. A másik ok pedig, hogy azt írja 6 éve szedte a tablettát, valószínű nem tinédzser már. A másik honnan tudod, hogy egyáltalán gondot jelentene-e neki a baba? Utálatos, amikor lehurrogtok mindenkit... "nagyokosok".
2010. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy te legalább normálisan válaszoltál:)
2010. jan. 25. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!