Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ilyenkor? Lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor? Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kiszakadt a gumi szeretkezés közben reggel elrohantunk 72órás tabiért, meg is kaptam az escapellát, azonnal bevettem rá 5napja megjött a mensim bár jóval gyengébb volt 3-4napig tartott. Azóta viszont nem jött meg. már csináltam terhességi tesztet amit a dm-be vettem mind a kettő negatív lett. A két teszt megcsinálása között 2hét telt el. Nagyon aggódom. Nem volt még ilyenre pl az életembe:$
2010. jan. 24. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint a legutóbbi mensid után 2 héttel nem jött meg? Hát azon ne csodálkozz, mert a női menstruációs ciklus (általában) 4 hetes..
2010. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem pontos az idő, helyesbítek! Az utolsó mensim ha azt annak lehet nevezni az jött meg egy hónapja...vagy is most pár napja késik de ez a 3-4nap tényleg az volt vagy csak a gyógyszer mellékhatása?! Ezért aggódom mert az első mensimhez képest viszont már 3hete késik.
2010. jan. 24. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
szeretném, ha nagyjából dátumilag leírnád, mikor kellett volna az előző ciklusnak megjönnie, mikor vetted be a tabit. Tehát mondjuk dec21-én vetted be a tabit, dec23-án kellett volna megjönnie, de dec 25-én jött meg.. Így valahogy !
2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a normális megjött dec.12 elmult 19én(aznap este történt a baleset is)utána rá 5napra azaz 25én megint megjött...és azóta semmi, csak két negatív terheségi teszt.
2010. jan. 24. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok. Ha terhes lennél, a teszt kimutatná. A tabletta összekavarja nagyon a ciklusokat, nyugi, ne félj, nem vagy terhes. Úgy tudom, a 72 órás utáni vérzés, bizonyos százalékban azt jelenti, hogy ha nem veszed be, akkor elkezdett volna nőni a pocakod. De ez nem biztos. Lényeg a lényeg, nem kell aggódnod, az idegeskedés(mert nem vagy gondolom nyugodt) és a 72 órás is nagyon összezavarhatja a hormonháztartásodat!! Szóval tessék szépen megnyugodni, gond egy szál se, nem vagy terhes!! Előbb-utóbb meg fog jönni, ha mégsem, akkor menj el nőgyógyászhoz, hogy rakoncátlankodik a ciklusod! Tüneteid vannak? Mellfeszülés, émelygés, hasfájás?
2010. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek semmi terhességi tünetem. Bár sose jelenkeztek nálam mellékhatások még anno a fogamzásgátlómtól sem (amit én hüle abbahagytam). Most a pár napban éreztem magam rosszul fejfájás meg ilyenek viszont nagyon megvagyok fázva már tiszta seb a szám orrom is, gondoltam arra is, hogy lehetséges, hogy ez is közbejátszik, hogy sikeresen megfáztam.
2010. jan. 24. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Az is bekavarhat. Nyugi, nem vagy terhes, meg fog jönni!!! Ha rendszertelenül jövöget meg, akkor menj dokihoz, és kezdd el megint a fogigátlót! Rendbeteszi a ciklusaidat..
2010. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne izgulj, ha bevetted, akkor nem vagy terhes.
2010. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal aktus után már olyan kétcsíkos lenne a teszted, ha terhes lennél, hogy ordítana. Szóval ha most negatív a teszted, akkor nem kell tovább aggódnod, mert nem vagy terhes.
2010. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a tabletta kavart meg. Nem véletlen nem szabad az ilyen esemény utáni bogyókat rendszeresen szedni.
2010. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!