Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mutet miatt kesne a menstrua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilla21 kérdése:

A mutet miatt kesne a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Laparoszkopos muteten estem keresztul, epe ko eltavolito mutetem volt szeptember 4ediken. Kaptam inekciokat,gyogyszereket.De pontosan nemtudom meg mondani mik voltak azok. Fogamzasgatlot szedek. es a mutet ota mar masodik doboz tabletat szedtem be .. a szunetekben nem jott meg a menstruaciom. Most mar masodik alkalommal sem.A terhessegi teszt szerint terhes nem vagyok. Nagyon zavar .. es erzem hogy a testembol ki kivankozna azok a dolgok,fejfajasom van,pattanasaim lesznek, de megsem jon a verzes.Koszonom az epito jellegu valaszokat

2014. okt. 20. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

orvos

labor teszt - terhességre

mimnél előbb menj el !

2014. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat műtét miatt is.

Engem 5 hónapja műtöttek, injekciók, ami amúgy véralvadásgátló ,meg egy rakat gyulladascsökkentő...első utána kimaradt, azóta se állt be rendesen. 1-1 hét csúszás néha van. Nekem a sok erős gyull.csökkentő okozta.

De az a biztos ha orvoshoz fordulsz.

2014. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!