Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye kevés az esély rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye kevés az esély rá?

Figyelt kérdés
Nos arról van szó, h a mensim utolsó napján lefeküdtem a párommal és sajnos kiszakadt a gumi. Ha jol tudom ilyenkor nincs esély a terhességre vagy legalábbis nagyon kevés? Szerintetek van okom aggódni?
2010. jan. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
a teszt biztosabbat mond mint én vagy bármelyik válaszoló
2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 igabcsy ***** válasza:

Jól tudod kicsi az esély hogy terhes lettél, de nem zárhatod ki teljesen.

Szerintem ne aggódj.

2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van okod aggódni. Gumi nélkül, vagy kiszakadttal mindig van ok aggódni. A mensire pedig nem lehet adni. Bármi megtörténhet, a szervezetet nem lehet kijátszani.


Nyilván azt akartad hallani, hogy nem kell aggódni. De az a legegyszerűbb, ha beszélsz a nőgyögyászoddal.

2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos, van olyan, h vki menstruacio alatt esik teherbe. be kellett volna venni 72 orasat. mar mind1. csinalj tesztet, meg menj el orvoshoz.
2010. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj... Vegyél egy tesztet, -több mint valószínű, hogy nem lettél terhes -a biztonság kedvéért.
2010. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!