Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lenne a kerdesem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kerdesem, hogy a Mistral tabletta mikortol nyujt vedelmet es, hogy miert vereztem, mikor meg egy het van a kovetkezo ciklusomig?

Figyelt kérdés

Eloszor szedek fogamzasgatlo gyogyszert, az orvos adott egy kis fuzetet, es annyit mondott, abban minden benne van, nyolcmillioszor atolvastam,mert izgulos tipus vagyok.

A menstruaciom elso napjan vettem be az elso szemet, meg van 4 szem az elso levelbol.

A 15. Szem bevetelekor voltam eloszor egyutt a baratommal, illetve a 17. Szem bevetelekor.

Az utolso egyuttletnel vereztem, minimalisan, ez a koztes verzes lehet? Azt olvastam normalis, utana par orara mar nem volt egy csepp verzes sem.

Illetve ma tobb embertol hallottam,hogy a fogamzasgatlo az elso honapban semmikepp nem ved. Elolvastam ujra a tajekoztatot, ami azt irja,hogy az elso sz beveteletol vedelmet nyujt. De nem tudtam megnyugodni,mert az orvos semmit nem mondott es mindenhol mast lehet olvasni. Ahogy tudok elmegyek orvoshoz, de jo lenne egy kis megnyugtatas,h aki mar tapasztalta, vagy ilyen fogamzasgatlot szed, tudja e,h mikortol nyujt vedelemet.?



2014. okt. 13. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Első szemtől.
2014. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Es a verzes?
2014. okt. 13. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Könnyen előfordulhat, hiszen egy ilyen gyógyszert meg kell, hogy szokja a szervezeted, mert megváltoztatja eddigi működését és én nőként pont, hogy ezért nem preferálom a fogamzásgátló gyógyszer alkalmazását, mert teljesen felborítja a természetes folyamatokat. De ez csak az én személyes véleményem.

A lényeg a lényeg, a gyógyszer az első szemtől véd, a vérzés pedig az előbb leírtak miatt nagy valószínűséggel normális, főleg ha tájékoztató is írja. És a te érdekedben azt tanácsolom, ha magamból indulok ki és hogy én mit csinálnék, hogy a szexuális együttlétet nélkülözzétek a következő ciklusig, valószínűleg nem lenne baj, de hadd legyen egy kicsit nyugalmi állapotban a tested, gondolom a párod meg fogja érteni, hiszen nem csak magadért, de ő érte is szeded és TE szeded nem pedig ő.

És ne idegeskedj rajta tovább, mert a stressz is rátehet a dologra.

2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!

Igen, nyilvan megerti. Igazabol en sem szerettem volna fogalmazasgatlot szedni, de miutan esemeny utaniert kellett menni,mert kiszakadt az ovszer, meggondoltam a fogamzasgatlot, de igazabol pont a baratom beszelt le rola. Nem sokra ra bennem maradt az ovszer,illetve minden egyuttletkor csuszkalt az ovszer, ezutan dontottem ugy,h akkor a fogamzasgatlo talan biztosabb. Erdes szamomra ez az ovszer problema,mert elotte masfel evig semmi baj nem volt, mindig azzal vedekeztem.

Valoszinuleg most egy darabig hanyagolni fogjuk az egyuttleteket. Megegyszer koszonom az ertelmes valaszt!

2014. okt. 14. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!